Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

z tym, że ten sklep jest likwidowany od baaardzo dawna i ogniwa najpewniej leżakują tam co najmniej równie długo a to na pewno nie wpłynęło na nie pozytywnie. Podsumowując zakupy aku w machinegun lepiej sobie darować.

Link to post
Share on other sites

xel20 tak właśnie się zastanawiałem nad tym leżakowaniem. Jak dla mnie trochę za duże te promocje trochę to podejrzane. A co do firmy tych akumulatorów to oczywiście Sanyo ale tylko ogniwa a kto to wyprodukował?

Link to post
Share on other sites

Czyli cadnica, dobrze napisałem znakiem tego. Jak Seger mądrze napisał, do niezbyt wysilonych replik.

 

Z batami masz tak jak z samochodami np. nie wszystko ferrari co szybko jeździ ;-). Jak szukasz Sanyo to ogniw RC szukaj.

 

A co machineguna zdania są podzielone ;-).

dlaczego ogniwa RC

znalazłem taką ale ta chyba nie ma ogniw RC. Czy to dobra batka za ta kasę

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=743

Link to post
Share on other sites

No to nie są ogniwa RC. Powiem tak, one są już od dawna na rynku(oj z 10 lat) i nadal mają jakąś wartość:) to nie jest byle co, pod warunkiem że ogniwa są lutowane, a nie zgrzewane. No i oczywiście ładowane odpowiednim sprzętem.

 

W zeszłym roku wykopałem pakiet 27ogniw właśnie tych zielonych 1700, leżały w szafie w piwnicy ze 3 lata nieładowane. Podładowałem, zrobiłem trzy pakiety i rozdałem znajomym. Nadal ładnie działają i delikatne tuningi im nie straszne :)

Edited by Agata
Link to post
Share on other sites

dlaczego ogniwa RC

Odpowiem Ci cytatem:

Akumulatory SANYO RC

Obecnie nie ma lepszych ogniw do napędzania replik. Dzięki niesamowitej wydajności prądowej, bardzo niskiemu oporowi wewnętrznemu (ok. 5 Ohm) i ogromnej pojemności, ogniwa te nie maja sobie równych.

Każdy kto spróbował choć raz używać ogniw RC nie chce już myśleć o innych bateriach :)

Baterie te bez problemu radzą sobie z uciągnięciem najmocniejszych sprężyn i prawidłowo działają z najmocniejszymi tuningami. Dzięki tak dużej wydajności pakiety o napięciu 7,2V w replikach o fabrycznej mocy dają większą szybkostrzelność od innych pakietów o napięciu 8,4V.

Ogniwa RC mają niestety jedną wadę cena, która jest dość wysoka. Jednak nie będziecie żałowali ani jednego grosza, który był wydany na pakiet z ogniw RC.

Cytat jest STĄD(asgshop.pl), nie jest nowy, ale uwierz mi, że jest bardzo, ale to bardzo prawdziwy. Bardzo, żałuję, że nie idzie dostać nowych ogniw NiCd RC Sanyo, chętnie nabył bym o większym napięciu pakiety.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...