Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

posiadam G3 firmy JG dokładnie tego: LINK

 

Chciałbym zapytać co wymienić w nim aby poprawić jego osiągi ( mówiąc osiągi mam na myśli celność i zwiększenie liczby FPS).

 

Czytając rożne posty wydedukowałem że :

- koniecznością jest zmiana gumi HU

- dobrze byłoby mieć luf preckę

- aby zwiększyć liczbę fps należy zmienić sprężynę.

 

Wiec

a) jaką gumkę kupić?

b) jaką wziąć sprężynę abym nie musiał zmieniać batki ( posiadam 8,4 NI-CD 1500) ?

myślałem o tej: LINK

Edited by lustro55
Link to post
Share on other sites

Sam w G3 się nie bawiłem, ale może pomogę

batka 8.4 1500 powinna naciągnąć pod warunkiem ze nie jest zużyta i dobrze naładowana, mi po dłuższym używaniu ledwo naciągała M120 ( mam tu na myśli batki JG).

Springi guardera są polecane ja mam i działa.

Gumka silikonowa i firmowa, ja mam MadBull-a i kręci o niebo lepiej niż stokowa JG

Mam nadzieje że pomogłem :-P

Link to post
Share on other sites

Gumka Systemy, precka Systema/Guarder/MadBull, albo jeśli możesz to Prometheus/KMHead. Sprężynę to ja nie wiem czy warto wymieniać, ja od dłuższego czasu mam M110 Guardera przy precce MadBulla i innymi drobiazgami i mi to spokojnie wystarcza. Przy M120 wyżej będziesz mieć kiepską reakcję na spust.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Gumka Guardera to będzie chyba największy problem w montażu. Lubi się zepsuć. U mnie po kilku wycieczkach in-out komora hop-up, po prostu zaczęła odmawiać posłuszeństwa. Ale wiekowa już była i swoje posłużyła. Gumke systemy polecam, i chociaż jakaś wielce magiczna nie jest, to robi swoje i jest pancerna. Co do batki, to podpisuje się pod grzechotnikiem. Precka - jak masz kase to KM/Promyk, jak nie to Systema/Guarder (co do drugiego głowy nie dam, bo nie mam, ale może warto sprawdzić :P). Obstawiam, że wsadzając M130 musiałbyś wymienić już sporo części w GB i batke, żeby mieć komfortowo działającą broń. Może po prostu zastanów się nad BU? ;)

 

P.s. - Co do rozbierania GB - youtube i opcja szukaj. Znajdziesz w końcu taki tutorial rozbierania GB, który rozwieje wszelkie wątpliwości : P do wyboru do koloru. Albo po prostu google.

Link to post
Share on other sites

GB rozbierać nie będę ponieważ mam jeszcze gwarancje ( krakman).

Ale w opisie repliki jest że posiada wzmocnione części GB.

 

Czyli sprawa gumki,precki jest wyjaśniona. Ale widzę że przy sprężynie pewni nie jesteście więc może zapytam krakmana?

Link to post
Share on other sites

Posiadałem G3 kilka miesięcy i to co odrazu powinieneś wymienić to:

 

Gumka Systema

Cylinder na typ 0 - ja dałęm tutaj typ 0 stock G&P. Nie wiedzieć czemu chińczycy w G3 JG dali typ 1

Łożyska kulkowe 7mm. Stock to łożyska plastikowe. Rof zwiększył się znacznie i napewno zauważysz różnicę.

 

Co do lufy to opcjonalnie możesz wymienić ale ja jakoś nie narzekałem na celność.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

To ja się wypowiem !

 

Jestem posiadaczem g3 Jg , Replika na stocku ma zasięg około 55m po wymianie cylindra na typ 0 zasięg wzrósł do 60-65m po założeniu prec lucy classic army 534mmx6,04mm celność bardzo wzrosła a zasięg jest stabilny 65m trafienie w sylwetkę człowieka przy zastosowaniu optyki jest możliwe za pierwszym strzałem nawet na odległości 55m

 

P.s zapomniałem dodać iż założyłem jeszcze gumke guardera

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam !

 

Z tego co tutaj wyczytałem to wypada zmienić :

-gumke HU

-lufe na precke

-łożyska na kulowe

-cylinder

-spreżyna

 

Lufa w moim g3 ma 6.08 - czy to nie wystarczy ? Jest konieczność kupowania 6.04/2 ? To aż taka wielka różnica ?

Kolega wcześniej napisał, że po wymianie łożysk na kulowe zwiększył się ROF. Czy muszę zmieniać łożyska stockowe na kulowe jeżeli nie zależy mi na ROF ? (karabin ma mieć charakter parasnajpy)

Gdzie dostać takowy cylinder ? Pasuje każdy egzemplarz czy tylko określone ?

Jaką maksymalnie sprężyne bede mógł wsadzić do G3 (JG) po tych zmianach ?

Czy stockowa bateria wytrzyma ? (8,4v 1500mAh)

 

Za pomoc dziękuje

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...