Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

1. To jest Twój wybór, Twoja replika i co Ty od niej oczekujesz. Lufa głównie daje skupienie. Moim zdaniem lufa to podstawa.

2. ROF powinien się zwiększyć lekko. Nie jest to wielka różnica. Natomiast wpływa to na lepszą kulturę pracy i na lepszy stan osi zębatek.

3. Cylinder dostaniesz w sklepie. Typ 0 (bez dziury).

4. Sprężyna SP120-SP130 (bez auto).

5. Zalecam wymienić akumulator, będzie chodzić mozolnie. Najlepiej lipo.

 

Pozdrawiam.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

 

Lufa w moim g3 ma 6.08 - czy to nie wystarczy ? Jest konieczność kupowania 6.04/2 ? To aż taka wielka różnica ?

Kolega wcześniej napisał, że po wymianie łożysk na kulowe zwiększył się ROF. Czy muszę zmieniać łożyska stockowe na kulowe jeżeli nie zależy mi na ROF ? (karabin ma mieć charakter parasnajpy)

Gdzie dostać takowy cylinder ? Pasuje każdy egzemplarz czy tylko określone ?

Jaką maksymalnie sprężyne bede mógł wsadzić do G3 (JG) po tych zmianach ?

Czy stockowa bateria wytrzyma ? (8,4v 1500mAh)

 

Za pomoc dziękuje

 

1.Precka to podstawa jeśli ma to być karabin parasnajperski.

2.Łożysk zmieniać nie musisz. Ale kulkowe dają leprzą kulture pracy (z tym w stocku troche cieżko, a rof jest w tej replice ... przegiety)

3.Cylinder kupisz w każdym sklepie ASG praktycznie i na alledrogo.

4.Przy tym szkielecie wiele nie pokombinujesz z sprężyną niestety. M120 i myśle że nie wiecej i nie tykać auto. U nas moje gieta nie przezyla testów z M130 i do tej pory lezy w kącie i czeka na leprze czasy.

5.Stockowa batka ... dziwna sprawa znam kilku posiadaczy replij z tymi batkami i tyle ilu właścicieli tyle opinii ... u mnie ładnie ciągneła M120 ale ręki nie dam sobie uciąć.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam.

Która lufa Waszym zdaniem będzie lepsza do g3a3 [jg t3-k3]? Replika nietuningowana, z zamontowaną lunetą tasco 4x40.

http://allegro.pl/lufa-precyzyjna-stalowa-6-04x470mm-do-g3-g3sg1-i1295539649.html

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_lufy_precyzyjne/lufa_precyzyjna_6_02mm_do_g3-sg1_g3a3_g3a4_o_dlugosci_469_mm_guarder-2020.html

Co z lufami dedykowanymi do g3 innych producentów? We wcześniejszych postach była mowa o np. systemie, ale jakoś nie mogę ich znaleźć. Tylko żeby cena nie była z kosmosu (max 150 zł, no w ostateczności do 200 zł)

Czy taka gumka hop up to dobry wybór?

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_gumki_hop-up/gumka_hop-up_silikonowa_guarder-193.html

Czy są w internecie jakieś video tutoriale pokazujące wymianę tych części? Nigdy nie otwierałem repliki asg, więc nie chce czegoś "sknocić".

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

moja g3 ze stajni JG nieco zmodernizowalem i jestem zachwycony jak na pierwszy sprzet. wstawilem takie gabaryty.

prec lufa 550 mm garder

gumka HU guarder

cylinder 0

sprezyna guarder m120

wymiana tłoka i uszczelnienie calego wnetrza w serwisie

 

calosc tuningu kosztowala mnie ok 400 zl.

fps ~ 460

 

jako para sniperka sprawuje sie znakomicie. celna i mocna. polecam tez wymiane baterii na 9,6. o niebo lepsza reakcja na spust.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...