Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Madness Tactical Gear


Recommended Posts

witam

 

Przeglądając inny temat an forum natrafiłem na nieznaną mi dotąd firmę Madness Tactical Gear. Przeglądając ich stronę zauważyłem kilka interesujących pozycji, w całkiem przystępnych cenach i jestem ciekaw opinii użytkowników.

 

Nie zauważyłem też na stronie firmy informacji na temat materiału z jakiego szyją - ktoś coś wie co to? Możliwe ze ja przeoczyłem.

 

Jeżeli ktoś miał styczność z produktami tej firmy, lub wie coś o niej samej, to bardzo proszę o podzielenie się informacją. :)

 

 

tutaj link do strony firmy - http://mtgear.pl/

 

 

pozdrawiam

majster

Link to post
Share on other sites
  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posiadam parę rzeczy tej produkcji, które sobie bardzo chwalę. Miedzy innymi shingla na maga do AK z cordury. Mam jeszcze shingle Cromu i Condora i madnessowy nie odstępuje od nich. Posiadam jeszcze zawieszenie dwu punktowe do AK oraz już z wyposażenia podróżniczego pas do przewożenia pieniędzy ( testowany w czasie dwóch wyjazdów na Syberię). MTG dokonywało także przeróbek i napraw mojego oporządzenia i umundurowania, zawsze bylem bardzo zadowolony z współpracy i mogę ich polecić z czystym sumieniem.

Planuję teraz zamówić w MTG poucha na Nalgene i worek zrzutowy.

 

Pozdrawiam

Edited by Calvert
Link to post
Share on other sites

Ja też coś tam mam, niestety, MTG wycofało się z szycia customowego oporządzenia na rzecz seryjnej produkcji swoich wzorów (ew. z niewielkimi przeróbkami) - tak przynajmniej powiedział mi Paton. M.in. potrzebna mi była kieszeń na Nalgenkę, ale MTG'owska kieszeń na manierkę nie sprawdziła się w tej roli tak, jak oczekiwałem, a na uszycie czegoś specjalnie pod moje potrzeby nie było szans.

 

Generalnie solidna firma i solidne szycie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Witam serdecznie.

Tak Kamizelka jest również w naszej ofercie.

Przechodzi właśnie ostatnie testy (trudno stworzyć coś przemyślanego i wygodnego jednocześnie).

W ofercie na stronie pojawi się do końca maja.

Co do samych zamówień, to czas oczekiwania obecnie to około miesiąca.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam

tak się składa, że jestem od kilku lat członkiem ekipy Madness.

Od 3 lat używam wyrobów Patona, są bardzo wygodne i wytrzymałe, sprawdziły się w trakcie gier asg, a poziom ich wykonania nadal rośnie.

 

W sumie mam na stanie typowe customy lub prototypy MTG, niektóre nie weszły do produkcji, inne zmodyfikowano.

 

Poglądowo zamieszczam kilka prowizorycznych fot:

 

Specjalnie pod serpe blackhawk zaprojektowany i uszyty przez MTG panel udowy. Mocowany do pasa.

Sprawdzone w boju, bardzo wygodne i praktyczne. Klamka o wadze ok 1kg trzyma się stabilnie i nie lata po udzie.

 

Foty TUTAJ

 

Przerobiony gruntownie chiński Commando Recon Chest Harness.

 

Foty TUTAJ

 

Czekam jeszcze na komplet ładownic na krótkie magi do emki, stare są z innej bajki i nie są do końca koszerne...

 

Poza tym:

- płaskie cargo.

- poduszki,

- kieszeń na radio,

- worek zrzutowy,

- zawieszenie 1-punkt do emki

- oraz plecak z kieszenią główną na worek 2,5l i 2 małymi kieszeniami - wszystko MTG.

 

Gdzieś tam się wala przerobiony panel administracyjny, ale znaleźć go nie mogę.

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Fakt, przydałby się jasny i przejrzysty cennik produktów i podejrzewam, że takowy się wkrótce pojawi. Można jednak napisać maila z zapytaniem odnośnie konkretnych produktów. Zamawiałem ostatnio ładownicę na radio, kieszeń uniwersalną i worek zrzutowy i muszę pochwalić ekipę MTG. Materiał bardzo dobry, bardzo estetyczne szycie a do tego doskonały kontakt mailowy. Był chwilowy przestój, nie z Ich winy, więc zostałem grzecznie zapytany, czy chcę zrezygnować z zamówienia czy poczekać około tygodnia dłużej. Wybrałem drugą opcję i jestem bardzo zadowolony. Ode mnie wielki plus.

Btw. czy tylko u mnie na FF strona MTG dziwnie działa?

Link to post
Share on other sites

z tego co ekipa mtg pisała na facebooku:

 

1. stronka spearpoint wymaga kilku poprawek i mająsie z tym jak najszybciej uporać

 

2. plecak, chest i pokrowiec na camela ma trafić do sprzedaży jutro (poniedziałek) - czy tak będzie zobaczymy.

 

3. piszą też że niedługo rozszerzą oferte o nowe kamuflaże (nie piszą kiedy)

 

4. cennik wszystkich (a przynajmniej tych aktywowanych) jest na http://mtgear.pl/ - te które ukazały na nowej stronie - patrz pkt.2

 

 

pozdrawiam

majster

Edited by _majster_
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...