Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Madness Tactical Gear


Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wczoraj sprzet do mnie dotarl. po tych wszystkich perypetiach z kontaktem, zamowieniem i realizacja zamowienia sprawa dobiega do, mam nadzieje, szczesliwego konca. wyroby wydaja sie byc dobrej jakosci, nie zauwazylem na razie jakis niedorobek, wszystko dobrze spasowane i przeszyte.

za niedlugo dopisze ciag dalszy, jak sprzet sprawuje sie w boju.

Link to post
Share on other sites

ile czekaliście na swoje zamówienia? bo chce w MTG zamówić pokrowiec na bukłak i nie wiem ile będe czekał

czekanie na zamówienie to trochę ruletka. mozesz o tym przeczytac m.in. w tym watki. Jeśli chodzi o pokrowiec na bukłak to wg wczorajszych informacji mtgear maja juz wiecej czasu i moga go wykonac w ok. tydzien czasu. chce tez cos takiego domowic i o cos takiego wczoraj sie dowiadywalem, wiec informacja z pierwszej ręki.

Link to post
Share on other sites

Może ze względu na Twoją osobę zostałeś potraktowany w inny sposób :wink: co jeszcze gorzej wpływa na wizerunek sklepu i sposób traktowania klientów. Chyba wszyscy powinni być traktowani równo.

 

Nie powinni. Korzystaliśmy z usług MTG w tworzeniu wstępnych prototypów do zamówień armijnych, a to trochę inna skala niż zamówienia indywidualne. Ostatnio też miał chłopak trochę roboty od nas - stąd możliwe opóźnienia. Ja się oduczyłem "płacę - wymagam" - np. w CROMie wolę na spokojnie poczekać, ale dostać dokładnie to co mnie interesuje, tak jak ustaliłem, to samo dotyczy MTG. Ma być zrobione dokłądnie tak jak zostało zaprojektowane - mogę poczekać, po nogach nie sikam. Jakbym potrzebował coś na cito wezmę jakiegoś produkcyjniaka, albo coś z allegro. Tyle że mi jest potrzebny zwykle albo custom, albo prototyp.

 

 

Tak sobie jeszcze pomyslałem. Za każdym razem ta sama historia - jak Kltulu sobie wziął na łeb za dużo roboty i nie ogarniał korespondencji mailowej to od razu się obudził "ruch niezadowolonego klienta", z Wojtkiem widzę tak samo - Panowie, jakby się te przedsięwzięcia szumnie i srogo nie nazywały to najczęściej są jednoosobowe byty, gdzie właściciel jest sterem, żeglarzem, okrętem i księgową w jednym. CROM, dawne Currahee, MTG, Orkan albo PSTG i ileś tam innych, z których większość skisła po paru miesiącach. To nie fabryka, a nawet nie manufaktura jak Miwo P/L, Ivo-Hest, Janysport etc. Jeśli coś od nich chcecie, bo wam się to podoba, czy uważacie to za dobre - bądźcie bardziej wyrozumiali. A wy z nimi zaczynacie pojazd jakby byli adidasem zamalowującym wasze grafitti czy inną korporacją.

 

Oni są na swój sposób bezcenni, bo ogarniają temat i są w stanie zrobić specyficzny custom czy dany projekt na podstawie szkiców. Są jak wzorcownie czy działy R&D - tego nie zapewni wam już praktycznie żadna firma powyżej skali mikro, bo się jej to nie opłaci czasowo/kosztowo. Doceńcie to.

Link to post
Share on other sites

Nie powinni. Korzystaliśmy z usług MTG w tworzeniu wstępnych prototypów do zamówień armijnych, a to trochę inna skala niż zamówienia indywidualne. Ostatnio też miał chłopak trochę roboty od nas - stąd możliwe opóźnienia. Ja się oduczyłem "płacę - wymagam" - np. w CROMie wolę na spokojnie poczekać, ale dostać dokładnie to co mnie interesuje, tak jak ustaliłem, to samo dotyczy MTG. Ma być zrobione dokłądnie tak jak zostało zaprojektowane - mogę poczekać, po nogach nie sikam. Jakbym potrzebował coś na cito wezmę jakiegoś produkcyjniaka, albo coś z allegro. Tyle że mi jest potrzebny zwykle albo custom, albo prototyp.

 

 

Tak sobie jeszcze pomyslałem. Za każdym razem ta sama historia - jak Kltulu sobie wziął na łeb za dużo roboty i nie ogarniał korespondencji mailowej to od razu się obudził "ruch niezadowolonego klienta", z Wojtkiem widzę tak samo - Panowie, jakby się te przedsięwzięcia szumnie i srogo nie nazywały to najczęściej są jednoosobowe byty, gdzie właściciel jest sterem, żeglarzem, okrętem i księgową w jednym. CROM, dawne Currahee, MTG, Orkan albo PSTG i ileś tam innych, z których większość skisła po paru miesiącach. To nie fabryka, a nawet nie manufaktura jak Miwo P/L, Ivo-Hest, Janysport etc. Jeśli coś od nich chcecie, bo wam się to podoba, czy uważacie to za dobre - bądźcie bardziej wyrozumiali. A wy z nimi zaczynacie pojazd jakby byli adidasem zamalowującym wasze grafitti czy inną korporacją.

 

Oni są na swój sposób bezcenni, bo ogarniają temat i są w stanie zrobić specyficzny custom czy dany projekt na podstawie szkiców. Są jak wzorcownie czy działy R&D - tego nie zapewni wam już praktycznie żadna firma powyżej skali mikro, bo się jej to nie opłaci czasowo/kosztowo. Doceńcie to.

 

pewnie masz racje, jest jednak jedno ale, o kłopotach w kontakcie powinni uczciwie powiadamiac, informować, ze moze byc opoznienie itd. odbierac telefony!!! albo przynajmniej pozniej na nie w jakis sposob odpowiadac i jesli sa jakies poslizgi to sami powinni o tym mowic, a nie po 100 telefonach lub mailach od klienta.

nie kazdy ma obowiazek znac ich i ich historie, ze robia fajny szpej, ale kontakt i terminy sa ciut inne.

gdyby sprawa byla postawiona uczciwie na samym poczatku, pewnie nie byloby tych wszystkich kwasow. czasy sa niestety takie jakie sa i oszustwa w sieci sa rzeczami dosc nagminnymi.

ja teraz tez dochodze do wniosku, ze warto bylo poczekac, bo sprzet wydaje sie byc w porzadku, choc specyficzny dosc kontakt, na dlugo pozostanie w mej pamieci.

Link to post
Share on other sites

Catch nie bądź ignorantem. Ślady długopisu pod taśmami pals całkowicie psują efekt kamuflujący i grożą niechybnym oberwaniem kompozytem!

 

Masz rację. Człowiek jednak zapomina o takich fundamentalnych sprawach. Mydełko krawieckie, długopis, kreda albo foliopis niweczą każdy kamuflaż.

 

 

@leon28 - co do problemów z kontaktem to oczywiście możesz mieć pretensje uzasadnione. Ale jak mówię - często "marketing hype" przerasta możliwości firmy i ludzie przestają po prostu to ogarniać, siada im to na psychę itd - byliśmy już nawet na tym forum świadkami takich sytuacji.

Link to post
Share on other sites

@leon28 - co do problemów z kontaktem to oczywiście możesz mieć pretensje uzasadnione. Ale jak mówię - często "marketing hype" przerasta możliwości firmy i ludzie przestają po prostu to ogarniać, siada im to na psychę itd - byliśmy już nawet na tym forum świadkami takich sytuacji.

dlatego przestaje na nich ujadac i zaczynam sie delektowac ich wyrobami.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Moje zamowienie zrobione 05.08, zostalem poinformowany ze termin realizacji to okolo miesiaca. 09.09 dostalem maila ze paczka jest juz kompletna i zostanie wyslana na dniach. Tydzien temu poprosilem o podeslanie numeru przewozowego, jako ze nic do mnie nie doszlo, ale do dzisiaj na stronie przewoznika widnieje jedynie informacja o otrzymaniu informacji przewozowych,a do tego brak odezwu na maile.

Edited by Qb@
Link to post
Share on other sites

Qb@: No wlasnie. Mam identyczna sytuacje... Dzwonie juz od ponad tygodnia (zamowilem w podobnym okresie, tak samo zamowienie juz gotowe od dawna i niby czeka na wysylke) i pupa... :/ Ani na email doczekac sie nie mozna, ani na odebranie telefonu :( Ale jak patrze na to co napisal pxy2p to... albo robi sobie z nas zarty albo co gorsza MTG ma juz kompletnie w powazaniu glebokim klientow, ktorzy zamowili wczesniej :(

 

pxy2p: Jaki miales numer zamowienia?

Edited by AA__
Link to post
Share on other sites

Qb@: No wlasnie. Mam identyczna sytuacje... Dzwonie juz od ponad tygodnia (zamowilem w podobnym okresie, tak samo zamowienie juz gotowe od dawna i niby czeka na wysylke) i pupa... :/ Ani na email doczekac sie nie mozna, ani na odebranie telefonu :( Ale jak patrze na to co napisal pxy2p to... albo robi sobie z nas zarty albo co gorsza MTG ma juz kompletnie w powazaniu glebokim klientow, ktorzy zamowili wczesniej :(

 

pxy2p: Jaki miales numer zamowienia?

 

nr 29 i nr 30

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...