Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Madness Tactical Gear


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę problem z znalezieniem QR... rozwiązany jest jakoś?

 

Bo skoro na prezentacji ktoś nie może go znaleźć i szuka (a osoba musiała być zaznajomiona no i filmik mógł być kilka razy nakręcony) to dla zwykłego użytkownika może być jeszcze trudniej go znaleźć. ;)

 

Warto się temu przyjrzeć. ;)

 

Tak to spoczko...

Link to post
Share on other sites

Ogólnie to było to pierwsze podejście do użycia tego QRa w takiej konfiguracji ever (nakręcone raz bez powtórek), więc tak wyszło a znaleźć nie można było bo rączka była trochę krzywo założona, więc z tym problemu nie powinno być.

 

Plecaczek to kolejny prototyp pod rozmiar PC

Edited by Looc
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Może to chwilę jeszcze potrwać. Z tego co wiem jak na razie nie ma zapowiedzi na MC, na sam coyote brown nie ma jeszcze nawet podpisanej umowy z dostawcą, więc jak dobrze pójdzie może za miesiąc/dwa CB się zamówi. Najszybciej ma być olive z tego co pamiętam w CASG. Sam z utęsknieniem czekam na szpej w CB....

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Był tańszy w starym sklepie. Tak jak chest. Teraz dali do CASG, CASG płaci VAT, więc musieli wyrównać i ceny u siebie, szkoda. Teraz trochę gromadzenie opo Spearpoint przestaje się opłacać w stosunku do Flyye, Pantaca, itd.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ten chestrig spearpointa MTG jest zajebisty, bardzo lekki i świetnie przylega do ciała - nanosiłem się RRV Flyya i wolę produkt MTG (chyba że komuś na pleckach zależy). Jedyne ALE to to, że jednak RRV tolerowała większych osobników - u mnie całkiem sporego typa przy paru warstwach chest jest już na styk - więcej zapasu w paskach by się przydało...

Edited by Ijet
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy coś wiadomo może już kiedy pojawi się sprzęt w CB? Bo jakoś trwa to trochę już długo.....

 

Spytaj panów z MTG, oni Ci wszystko powiedzą na ten temat. :wink:

 

Swoją drogą wreszcie dojechał do mnie zamówiony w MTG sprzęt w kolorze Olive Drab. :icon_razz2:

Było kilka customów oraz spora ilość rzeczy z katalogu, panowie stanęli na wysokości zadania, wszystko ładnie schludnie uszyte, powiem ze lepiej niż Eagle, może przesadziłem, ale to moja opinia.

Chińszczyzna nie do porównania ze szpejem MTG.

 

Jakość wykonania bardzo wysoka, no i w rozsądnych cenach, jak dla mnie opłacało się zakupić sprzęt MTG i jeszcze dodam że będę zamawiał kilka customów w kolorze khakim.

Jak jeden z kolegów napisał chest rig jest zaje.........., potwierdzam te słowa, sam użytkowałem RRV Eagle i Flyye, ale ten chest zdecydowanie wygrywa.

No i waga jego to duży plus oraz kilka fajnych rozwiązań technicznych.

Kolor OD jest ładny, nieco ciemniejszy niż Eagle Ind. oraz LBT, do munduru WD pasuje świetnie.

Edited by pawelec84
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...