Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał którą nerke wybrać: http://gearinferno.e...ek-taktycznych/

 

A tutaj moje konfiguracje taktycznego kołczana prawilności od Wisportu, znanego jako Gekon:

 

Opcja 1

Opcja 2

 

Opcja pierwsza pod eMke noszona z przodu, opcja druga pod M249, noszona jako nadupnik. I tak wyglądał cały mój szpej na dwój ostatnich strzelanko-jebankach i jestem z nereczki bardzo zadowolony. Lekko, praktycznie, taktycznie i naturalnie bardzo prawilnie :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Wrzuć fotki jak dojdzie, chętnie zobaczę jak sobie radzi Baribal z customami. Jaki czas oczekiwania, 2 tygodnie czy jakoś szybciej się uwiną?

 

Fotki dorzucę jutro, pojutrze.

 

Generalnie powiem tak - dupy nie urywa, loda nie robi. To takie cargo z dwoma paskami tak naprawdę. Nie mogę narzekać na jakość, bo tutaj - jest bardzo dobrze, materiały OK, szycie OK, ogólna jakość jak dla mnie na mocne 4+ a nawet 5. Ale sam projekt "tego potworka" zostawia jak dla mnie dużo do życzenia.

 

- organizer za bardzo rozbudowany, przede wszystkim za dużo gumowych taśm w środku.

- nerka jest "za wąska", jak się zapakuje do pełna mogła by być ciut głębsza/szersza, nie wiem jak to określić.

- pas nośny powinien być wszywany w takim układzie niżej, bo nerka wisi i strasznie ściąga ją w dół.

- plastiki jak dla mnie ujowe, do wymianki.

- z przodu, część z rzepa mogła by mieć 3 części przelotowe, a teraz środkowy pasek jest przyszyty na stałe ma całej długości.

 

Co do customowego szycia - nie oceniam, bo być może ja jestem po prostu pedantem i idealistą, ale można by zapytać najpierw a później szyć. Czasami wystarczy dać kawałek materiału więcej.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 9 months later...
  • 11 months later...
  • 9 months later...

Szukam jakiejś fajnej nerki do 200 złotych. Koniecznie oliwka, koniecznie większa, raczej niż mniejsza, fajnie jakby miała albo własny pasek, albo była odpinana. Zastosowanie - luźniejsze strzelanki zamiast pasoszelek, EDC i takie tam. Rzepy z przodu, czemu nie, ale nie są niezbędne.

Wpadły mi w oko: Janysport oraz MIWOwska Jedynka, ale nie śledzę tematu, więc wybrałem pierwsze lepsze :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...