Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maski BrassGuard


Recommended Posts

Witam, ostatnio pojawiła się możliwość zakupu masek bezpośrednio u producenta, co znacząco obniża koszt. Jeżeli znajdą się chętni na 18 masek to cena z przesyłką do Polski wyniesie 24,2 euro/szt. Ewentualne opłaty celne będą rozłożone równo na każdą sztukę maski. W kraju możliwość wysyłki pocztą polską, kurierem lub odbiór osobisty. Chciałbym aby w tym temacie zgłosiły się ewentualne osoby chętne. Więcej szczegółów podam jak znajdzie się chociaż kilku chętnych.

Link do masek - Klik

W grę wchodzą maski STALKER w kolorze oliv!

 

T.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, na 8 paczek które ściągałem z chin ani razu nie dostałem naliczonych opłat. Jak będzie z rosji to nie wiem. Trzeba się liczyć, że dostaniemy dopłatę 25%. I tak wychodzi stosunkowo tanio. U dystrybutora koszt maski to 29euro + 22euro wysyłka. Jeśli zgłosi się jeszcze kilka osób to po weekendzie rozpocznę rozmowy z producentem. W gwoli ścisłości obowiązywać będzie przelicznik walut z medium za pośrednictwem którego będę płacił. Koszty dzielimy uczciwie. Do wglądu będą wszystkie dokumenty. Każdy dostanie kopie rachunku (jeśli będzie dołączony).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na razie mamy chętnych na 14 masek. Potrzebujemy jeszcze 6 osó. Ceny masek idą w górę, obecnie w detalu to 120zł + przesyłka(20 euro) i opłaty. Na dzień dzisiejszy koszt zakupu hurtowego maski z przesyłką do ok 100zł +przesyłka krajowa + ew, opłaty, więc jest sporo taniej. Chciałbym aby osoby które już się zgłosiły potwierdziły ilość zamawianych masek najlepiej przez PM. Ogólnie transakcja będzie przebiegała wg. schematu. 1/2 kwoty jako zaliczka przed wysłaniem pieniędzy do producenta, reszta płatna w terminie 3 dni od wysłania pieniędzy. Kurs wymiany zgodny z MoneyBookersas. Uwaga, obecnie można nabyć te maski jedynie w rosji, więc może to być jedyna okazja aby w miarę tanio je sprowadzić!

 

T.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Lista chętnych:

JarekM 2szt.

lukaasz 1szt.

Marcin_eM 1 szt.

krugerheini 10 szt.

Szczery 1szt.

kaszel 1szt.

Trapez 1 szt.

Trzmelor 3 szt.

 

Jedną osobę mogę dopisać do listy rezerwowej :P

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites

Witajcie, na dzień dzisiejszy maski mogą być gotowe do wysyłki po 19.06 jeśli się sprężymy, to będziemy ujęci w tej partii. Osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną na PW w celu uzyskania danych do przelewu. Byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie mi adresów e-mail i numerów telefonów.

 

T.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oj, widzę że sporo mnie ominęło. Mieliśmy spore opóźnienie bo czekaliśmy długo na realizację. Pierwszeństwo miały zamówienia od sklepów i odbiorców hurtowych. Odpowiedziałem na wszystkie maile i PW które do mnie dotarły. Jak pisałem paczka jest w kraju w warszawie i z informacji z trakingu (podałem wszystkim numer) przeszła już przez urząd celny :-P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...