Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porównianie Multicam'ów


Recommended Posts

Do tego przy rozpiętej stójce i strzelaniu z pistolet, rzep stójki sczepia się z rzepem na rękawach.

Interesujące, zastawiam się gdzie wtedy trzymasz klamkę. Przy oku?

Do tego nie jestem w regulaminowej armii i jak mi ciepło, mam prawo rozpiąć stójkę

Bełkot. Stójkę w ACU nosi się tylko, kiedy trzeba - kurz, pył, zimno, aby zasłonić szyję. Nikt normalny nie chodzi z postawioną stójką kiedy nie trzeba - kołnierz można nosić rozłożony w każdych warunkach.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak byś czytał inne tematy, to byś również wiedział, że WP stosuje panterę, która tez jest do d***

Ogólnie czy MC czy CG jest na Polskę za jasny. Choć podobno ten drugi jest bardziej za jasny.

 

Mowa jest o Multicam to po kija wyskakujesz z jakimś bezsensownym porównaniem o stosowaniu pantery przez WP ?

 

Za jasny na polske powiadasz ... Dziwne teorie snujesz, bo jakoś na wielu miejscówkach gdzie ja się strzelam - MC maskuje perfekt.

Jeśli mówisz o kwestii kamuflowania to mów o specyfikacji terenu, bo Polska nie ma jednolitego terenu, lasów itp.

 

Z MC to i tak jest tak ze wiekszosc osob uwaza iz sie nie nadaje i nie maskuje dobrze bo "jasny nie moze dobrze maskowac, bo przeciez mundury pustynne sie dobrze nie maskuja", a w praktyce i wychodzi tak ze sobie jakis delikwent przechodzi 20m ode mnie kiedy ja sie opieram kucajac przy drzewie albo sobie leze na sciolce i wcinam Snickersa

 

A skoro ci kroj bluzy nie pasuje, to nie obwiniaj o to Tru-Speca, bo sa takze inne kroje (chociaz BDU i z tego co kojaze to CHYBA ACU)

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites

Jako założyciel tematu się wypowiem, że po pierwszych próbach polowych Camogrom sprawił się lepiej od wuzeta. Przeprowadziliśmy próby polowe w zespole, ja ubrany w pełny CG, oporządzenie w wuzecie i czarne buty w pochmurny i słoneczny dzień wychodzi lepiej niż pantera. Pantera przebija się za to w krzakach i gęstwinach.

Link to post
Share on other sites
Interesujące, zastawiam się gdzie wtedy trzymasz klamkę. Przy oku?

 

Ręka wyciągnięta i wyprostowana. Polik oparty na przedramieniu. I tu rzep ze stójki sczepia się z tym naszytym na klapce kieszeni na ramieniu.

Jak bym trzymał pistolet przy oku to by się nic nie sczepiało. Bo na przedramieniu żadnego rzepa nie ma.

 

Przed chwilą zrobiłem test, nawet położona stójka ma tendencję do podnoszenia się, bo jest usztywniona przez rzepy. Gdyby przenieśli ostry rzep na lewa stronę, to by się takie cuda nie działy.

 

Za jasny na polske powiadasz ... Dziwne teorie snujesz, bo jakoś na wielu miejscówkach gdzie ja się strzelam - MC maskuje perfekt.

Jeśli mówisz o kwestii kamuflowania to mów o specyfikacji terenu, bo Polska nie ma jednolitego terenu, lasów itp.

 

Bo gracz ASG w przeciwieństwie do armii może mieć i 50 różnych kamuflaży w szafie.

Są pory roku i tereny gdzie najlepiej działa six color i o czym to świadczy?

Edited by Bren
Link to post
Share on other sites
Ręka wyciągnięta i wyprostowana. Polik oparty na przedramieniu. I tu rzep ze stójki sczepia się z tym naszytym na klapce kieszeni na ramieniu.

Jak bym trzymał pistolet przy oku to by się nic nie sczepiało. Bo na przedramieniu żadnego rzepa nie ma.

 

OK, sorry - źle zrozumiałem, początkowo zastanawiałem się jak rzep w MANKIECIE Ci przeszkadza :) Ale skoro stójki nie używasz to przecież można schować patkę z rzepem i ułożyć kołnierz tak:

195001.jpg

Jak tak ułożony kołnierz może przeszkadzać i zaczepiać się o kieszenie na rękawach? W stójce też się raczej nie da.

 

W bluzach kroju ACU może przeszkadzać natomiast sam rzep na stójce, kawałek z haczykami ma ostre krawędzie.

Link to post
Share on other sites

Chcecie to Wam moge porownanie zrobic z SpecOpsa, Currahee, Camogrom combat, Tru-Speca, Miwo Praszka, PS Tactical Gear, Condor

 

Poza tym wazna rzecz.

Camogrom w wersji Combat ma inne kolory(lepsze) niz w wersji SF

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...