Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porządna gumka do AEGa


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszyscy piszą o tych systemach. Ja miałem przeźroczystą gumkę guarder'a i uważam, że ta gumka jest genialna. Bardzo wyraźnie podniosła zasięg i skupienie w stockowej replice CA.

Jestem ciekawy czy jest gumka, która mogła by być jeszcze lepsza od tej magicznej guardery.

Porównywał ktoś gumkę systemy z przeźroczystą gumką guardera?

Link to post
Share on other sites

Specops: jaka moc giwery?

Do 420 fps mogę polecić z czystym sumieniem zieloną G&G. Ponoć powyżej 420 też daje radę, ale osobiście nie sprawdzałem. Powyżej 420 używałem Deep Fire.

 

 

Mam u siebie Deep Fire przy 400 fps. Na stronie ASGSHOP-u jest napisane że maksymalna moc przy tej gumce to 400-450 fps.

 

Pytanie - Przy jak dużej mocy stosowałeś gumkę i ile zajęło jej zajechanie, jakie są efekty? ( przy niskiej mocy sprawuje się nieźle - to wiem)

Edited by Wolfi
Link to post
Share on other sites
Guest konrad2271

Przezroczysty guarder przy mocy 430 fps oderwał się ten dzyndzelek od podkręcania, czerwony guarder nie wszedł mi do komory ;P. Replika pj4a1, kulki 0.25

Link to post
Share on other sites

Przemielilem paredziesiat tysiecy kulek na miekkich guarderach ...

Kwestia tylko taka zeby nie przesadzic z hopem - jak ustawia sie od zera w gore a nie odwrotnie to bedzie ok. Jak sie przesadzi - moze oderwac wypustke podkrecajaca.

Ogolnie przy 500 fps i semi dawalo rade ponad 2 lata.

Teraz przy 450 i 32 rps tez daje rade ...

Systema nie uszczelniala sie na komorze w augu i robila koszmarne nieszczelnosci.

Link to post
Share on other sites

Ja używałem przy 550-570 f/s czarnej systemki i czarnego guardera. Ten ostatni poszedł się kochać po kilku wypadach, systema służyła (i pewnie dalej służy bo giwerka sprzedana) elegancko i bezproblemowo do końca :P. Także polecam....

Link to post
Share on other sites

Specops: jaka moc giwery?

Do 420 fps mogę polecić z czystym sumieniem zieloną G&G. Ponoć powyżej 420 też daje radę, ale osobiście nie sprawdzałem. Powyżej 420 używałem Deep Fire.

 

 

420-430 fpsów ma wpisane a jak w realu jest nie wiem nie sprawdzałem jeszcze :) Zakupiłem silikona czarnego Guardera zobaczymy jak będzie działać :)

Edited by Specops
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...