Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uaktualnielem galerie WSH o zdjecia przerobionego w chestriga Guardera.

 

http://picasaweb.google.pl/106791619526262799002/Weesatch#

 

 

Zdjecia przedstawiaja chesta na mnie z roznych stron oraz porownanie go z kontaktowym chestem w UCP i zielonym chinskim ACM

 

Z podniesiona klapa i wkladem z karimaty plate carrierowy WSH wydawal mi sie dziwnie wysoko umocowany. Tasmy tez albo byly zle ustawione, ale byly zwyczajnie za krotkie do takiego mocowania bo to one glownie podciagaly PC do gory. Dlatego zrezygnowalem z tego na rzecz klasycznego chesta.

 

Chest lezal juz normalnie. Ogolnie prezentowal sie zbicie i sztywno. Nic nie latalo. 10 magazynkow lezalo w dedykowanych ladownicach ciasno, ale nie na tyle by sie z nimi silowac przy wyjmowaniu.

Btw. W pantacu magazynki leza luzniej, aby otrzymac taki scisk jak w guarderze przy 2, trzeba wsadzic 3. Z tego wniosek, ze mozna w Pantacu przenosic 12 magazynkow radio i granat bez potrzeby dokupywania ladownic!

 

I taka ciekawostka na koniec. Na tylnej ladownicy balistycznej Guardera sa 2 mozliwosci przeplecenia pasu biodrowego. Jedna nad druga. Daje to jakies 5cm roznicy gdybysmy chcieli doregulowac wysokosc ;)

 

Ps. Przepraszam za torebke wspollokatorki na zdjeciach. To nie jest czesc mojego taktycznego wyposazenia jakby co:D

 

 

Niezależnie od tego czy piszemy je łącznie czy rozdzielnie CHEST RIG ma w sobie tylko jedno Gie.

Edited by Catch22
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...