Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam 186 cm wzrostu i jakieś 116 w klacie. Kupiłem XL i jest spoko. Po kilku miesiącach i dwóch praniach nie widzę większego zurzycia poza poszarpaną osłonką suwaka. Rzepy się trzymają jak narazie. Szycie, wiadomo, chińskie, ale narazie się trzyma. O dziwo oddychalność jest według mnie całkiem niezła jak na produkt chińskiej myśli technicznej. Jeszcze się w nim nie ugotowałem pomimo noszenia w cieplejsze słoneczne dni, które teraz są tylko miłym wspomnieniem w stosunku do tego co się dzieje za oknem teraz. Jeśli chodzi o nieprzemakalność to po zaimpregnowaniu lekki deszcz nie jest straszny. Natomiast dłuższe przebywanie na większym deszczu powoduje powolne przemakanie.

 

Generalnie jak na chiński badziew za te pieniądze to nie jest najgorszy, ale ja kurtki używam na codzień, raczej nie na strzelankach. Podejżewam że intensywniejsze użytkowanie może doprowadzić do szybkiego zniszczenia.

Link to post
Share on other sites
Jak z oddychalnością tego czegoś?

 

Hm, oddychalność... są zameczki do rozpięcia. Już nie pamiętam czy na piersiach czy pod pachami.

 

W każdym razie, żeby coś było wodoszczelne i oddychające jednocześnie, musi mieć chyba jakąś membranę - dobrze rozumuję?

Link to post
Share on other sites

Mam 186 cm wzrostu i jakieś 116 w klacie. Kupiłem XL i jest spoko.

Ile masz jeszcze luzu?

 

Kup w rozmiarze L !!! Odkupię za 3 tygodnie za 55%ceny - inni dają 50% więc będziesz do przodu ;D

 

L to chyba na nogę założę - jeśli rozmiar który wziąłem i tak będzie za mały to to zwrócę...

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Słyszałeś dwie różne wersje, bo są dwie różne wersje.

 

Do niedawna było to samo - zresztą GFC brał z EB. Teraz jest nowa seria na EB (kolor jest ciemniejszy), a przypuszczalnie na GF jest jeszcze stara partia w magazynie.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

W końcu jak, brać od Gunfire czy z EB? Który kolor bardziej oryginałowi odpowiada? Czy faktycznie PCU z EB jakością dorównuje Helikonowi (gdzieś tak słyszałem)?

 

 

Bliżej oryginałowi jest ten z EB. Helikon to też chiny, tylko ma ładniejsze metki i jest o wiele droższy... A jakoś podobna...

 

Pozdro :)

Edited by Maciek V2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...