Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rangershop.pl


Recommended Posts

A ja chyba miałem szczęście, zamówiłem parkę Bundeswehry i po wpłaceniu pieniędzy na konto, paczkę dostałem w równy tydzień ( Począwszy od poniedziałku do poniedziałku tygodnia następnego) i jestem z niej bardzo zadowolony, wszystko w stanie idealnym.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rok temu zamówienie na mundur z demobilu i jakieś tam bzdety. Po dwóch tygodniach paczka była u mnie, stan munduru bardzo dobry, czyli wszystko ok.

 

Czytając niektóre posty w tym temacie zastanawiam się czy ludzie widzieli 29 punkt regulaminu :roll:

 

 

UWAGA!!! Dotyczy towarów z DEMOBILU /czyli towary używane/ Realizacja zamówień z niektórymi produktami z DEMOBILu może czasem ulec wydłużeniu. Problem ten wynika z faktu iż towary te na bieżąco ściągane są z magazynów wojskowych. Ich dostępność /szczególnie poszczególnych rozmiarów/ często zmienia się kilkakrotnie w ciągu dnia. Z tego powodu mogą wystąpić problemy z terminowym dostarczeniem przesyłki. W razie problemów z dostępnością towarów z DEMOBILu klienci są informowani o tym za pomocą informacji wysłanej email-em lub rozmowy telefonicznej.

Edited by Stalker69
Link to post
Share on other sites

I wszystko byłoby fajnie, gdyby klienci rzeczywiście byli informowani o opóźnieniach wcześniej niż w momencie, gdy sami do firmy zadzwonią.

 

Bo zapis z regulaminu "klienci są informowani" oznacza tylko tyle, że "informujemy klientów, gdy zapytają".

Link to post
Share on other sites

Zamówiłam buty we wtorek w tamtym tygodniu. W czwartek dostałam maila z informacją, że przesyłka jest już gotowa do wysłania, później tego samego dnia, że została wysłana. Wczoraj buty były już u mnie.

 

Ode mnie plus. :)

 

P.S. Wybrałam opcję za pobraniem ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja też daje ekipie Rangershop.pl plusa.

 

*Pierwsze zamówienie - czekałem 6-7 dni na skompletowanie i wysłanie kompletu z demobilu a dodam że moje wymiary nie należą do standardowych ;-)

 

*Drugie zamówienie - zrealizowane jeszcze szybciej.

 

*Mail z zapytaniem o wybrany towar - odpowiedz tego samego dnia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mija kolejny miesiąc a ja nadal nie dostałem tego co chciałem. Zakręceni tam ludzie i luźno podchodzący do pracy... Raz na jakiś czas odpiszą maila lub odbiorą telefon, obiecają że już zaraz i... nadal nic...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

NIE POLECAM! Na 2 dog-tagi czekałem ponad pół miesiąca. Niżej zamieszczam kopię e-maila, który wszystko wyjaśni i którego im wysłałem w ramach "podziękowań" za transakcję.

 

Paczka doszła. Ale jestem wielce niezadowolony. Pierwsze zamówienie złożyłem 14 lipca, jednak na następny dzień doczytałem, że towar nie jest wysyłany za pobraniem. Tak więc poprzednie zamówienie anulowałem a w środę, 15 lipca złożyłem zamówienie z przedpłatą. Pieniądze poszedłem wpłacić w piątek, specjalnie przelewem bankowym, żeby poszło szybko- parę godzin- w banku zapewniono mnie, że pieniądze dojdą góra wponiedziałek i o szybkości takiego przelewu wiem z doświadczenia.

Na towar czekałem, czekałem i nic. W końcu zadzwoniłem bodajże 21 albo 22 lipca. Pani, z którą rozmawiałem zapewniła mnie, że paczka dojdzie do czwartku. O zgrozo- uwierzyłem. Status zamówienia nie zmienił się, ale postanowiłem poczekać. Za ok. tydzień zadzwoniłem ponownie. Powiedziano mi, że Pan, który zajmuje się wybijaniem danych, jest na urlopie ale już wrócił, paczka zostanie na następny dzień wysłana i w piątek będzie u mnie. W czwartek paczka została wysłana a towar przyszedł dopiero dziś. Rozumiem, że każdy ma prawo do urlopu, ale czemu mnie nie poinformowano, że czas oczekiwania się przedłuży? Na stronie chyba wyraźnie pisze, że towar jest wysyłany max. 24h po zaksięgowaniu wpłaty, a e-mail, że wpłata dotarła otrzymałem 22 lipca.

 

Tak więc jestem bardzo niezadowolony z czasu oczekiwania i następne nieśmiertelniki zamówiłem już w innym sklepie. Klient nasz Pan, jak to się mówi. Następnym razem proponuje informować swoich klientów o takich sytuacjach- oszczędzi im to nerów i niezadowolenia a państwu przysporzy klientów, zamiast ich odstraszyć.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

W tym sklepie polecam zamawiać ZA POBRANIEM. Nie ryzykujecie 'pożyczania' pieniędzy sklepowi.

Osobiście zakupiłem dosyć drogą kurtkę (nową) w tym sklepie i dotarła w 3 dni od momentu zamówienia.

 

Kolega kupował plecak z demobilu i czekał około 2ch miesięcy.

Więc demobilowany sprzęt polecam ludziom o stalowych nerwach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Coz ja zamowilem 9 stycznia a dzisiaj mamy 16, czekam i czekam wziołem opcje za pobranie i kurierem, coz gdyby w innych sklepach mozna by bylo kupic spodnie i bluze w czeskim camo to gdzie indziej bym zamowil ale zobaczymy jak to z tym bedzie, ale za sam fakt, ze czekam 7 dni daje minusa bo nie po to zamawialem kuriera zebym tyle czekal, żenada :(

Edited by Gremlin017
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja również zasponsorowałem ten sklep. Czekam i czekam ponad miesiąć, mimo iż na stronie towar dostępny jest w dużej ilości, dostawa 5-6 dni. Mają darmowego kredytodawcę i są pewnie zadowoleni. Ja nie. Nigdy już tam nie kupię, nikomu nie polecę tego sklepu.

Edited by Srywak
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Widzę, że nie tylko ja ich sponsoruję...

Zamówiłem od nich kamizelkę, 2 ładownice i bonie hat - po tygodniu, wysłałem maila z pytaniem: "gdzie moja paczka?" W odpowiedzi dowiedziałem się, że niestety ale nie mają kapelusza i jednej ładownicy na stanie, mogą zaś wysłać mi to w 2 paczkach bez dopłaty. Okazało się, że kamizelka ma inne mocowania niż na zdjęciach i w opisie (na szczęście jedna z ładownic też miała inne zapięcie i przypadkowo pasowała do kamizelki...). Zacząłem dociekać jak to będzie z drugą ładownicą i po całej serii maili (na które odpowiedzi były udzielane z zawrotną prędkością) dowiedziałem się, że nie dadzą mi innej ładownicy, którą chciałem zamiast tej ze "złym" mocowaniem, bo ich dostawca nie ma jej na stanie (a w sklepie są w dużej ilości z wysyłką w ciągu 4dni...) - więc zwrócą mi za nią pieniądze... Podobno paczka i pieniądze mają być wysłane jutro (tego też dowiedziałem się po "mailowej" interwencji).

 

Sklep tylko dla ludzi o mocnych nerwach z dużą dozą cierpliwości lub jeszcze większym zapasem środków uspokajających. Nie polecam płacić im przed czasem.

To moje pierwsze i ostatnie zamówienie...

Edited by Zelu
Link to post
Share on other sites

Do tej pory wykonałem 4 zamówienia na przestrzeni niespełna 1,5 roku (pierwsze było na początku grudnia 2008, ostatnie przyszło dzisiaj).

 

Każde z nich było płacone przelewem (przedpłata). Czas wysyłki do mnie od momentu wpłaty gotówki (a robię to zwykle niemal od razu) nie przekroczył nigdy 1 tygodnia. Gdyby bardzo zależało mi na czasie (byłaby to kwestia np. 2-3 dni) zamównienie tam byłoby dość ryzykowanym pomysłem, jednak jako, że zwykle zamawiam z wyprzedzeniem 2-3 tygodni od "potrzeby", do tej pory zawsze byłem bardzo zadowolony.

 

Jedno zamówienie było nietrafione (moja pomyłka) - wysyłka do nich i wymiana towaru na odpowiedni rozmiar nie stanowiła problemu. Wszystko zgodnie z prawem konsumenckim, więc również nie mam zastrzeżeń.

 

Zazwyczaj zamawiane produkty były z demobilu BW.

Link to post
Share on other sites

Nie polecam z prostego powodu, towar który przysyłają nie jest towarem, który oferują

Przykład? Prosze:

http://rangershop.pl/product-pol-4937-US-H...iv-DEMOBIL.html

Hełm został zamówiony, szedł długo ale doszedł. Radość jest super itd, ale po zdjęciu pokrowca, wyciągnięciu wkładki okazuje się, 8-O że nie jest to hełm amerykański tylko jakiś skandynawski klon :evil:

Hełm potrzebny był do reko, dobrze że grupa rekonstrukcyjna nie była tak rygorystyczna jak na Mazowszu ;-) :mrgreen:

Sklep na maile nie odpowiedział, co go jak dla mnie dyskwalifikuje całkowicie.

Na szczęście są inne sklepy ;-)

 

 

:!: :!: RANGER SHOP-NIE POLECAM z czystym sumieniem :!: :!:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja polecam, nie miałem jakiś problemów z nimi, fakt faktem brałem za pobraniem-i chyba dobrze robiłem. Przesyłka szybka, 100% zgodne z opisem, kupiłem cały mundur, i inne pierdoły typu: nieśmiertelnik grawerowany dla kolegi na urodziny! Mogę POLECIĆ! ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Niestety mają u mnie minusa. Od 4 tygodni czekam aż dostaną zamówione przeze mnie spodnie. Podobno już w tym tygodniu były, ale o numer za duże więc odesłali je, a mój rozmiar miał być do końca tygodnia. Oczywiście sklep pracuje poniedziałek-piątek więc jeszcze w tym tygodniu spodni nie zobaczę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie polecam z prostego powodu, towar który przysyłają nie jest towarem, który oferują

Przykład? Prosze:

http://rangershop.pl/product-pol-4937-US-H...iv-DEMOBIL.html

Hełm został zamówiony, szedł długo ale doszedł. Radość jest super itd, ale po zdjęciu pokrowca, wyciągnięciu wkładki okazuje się, 8-O że nie jest to hełm amerykański tylko jakiś skandynawski klon :evil:

Hełm potrzebny był do reko, dobrze że grupa rekonstrukcyjna nie była tak rygorystyczna jak na Mazowszu ;-) :mrgreen:

Sklep na maile nie odpowiedział, co go jak dla mnie dyskwalifikuje całkowicie.

Na szczęście są inne sklepy ;-)

:!: :!: RANGER SHOP-NIE POLECAM z czystym sumieniem :!: :!:

Chciałeś za 90 pln kupić oryginalny hełm?

 

Gratuluje poczucia humoru.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam

Kolejny zakóp i kilejne problemytelefony wyjeąsnienia dlamnie wielki - NIE POLECAM tego sklepu obsługa jak zwykle nic niewie albo wystawia coś co jest orginałem w zapytaniach utwierza że wszystko jest ok ale gy dostaje sie do ręki obiekt nie zgadza się z zakupionym.

 

NIE POloecam Jeszcze raz tego sklepu kątuja jak mogą i nieznaja sie na rzeczy

 

 

Chłopie! Naucz się pisać, albo zacznij korzystać z firefoxa. Czytać się tego nie da. Szmer.

Link to post
Share on other sites

Ogolnie zamowieni mialem male bo tylko 2 naszywki ktore z koncu doszly.

Zaplacilem od razu po zrobieniu zamowienia. Czekalem z 1,5 tygodnia i nic. Po tym czasie napisalem maila zeby sie przypomniec i dopiero wtedy wyslali.

Jednak kontakt mailowy jak i sam towar bez zarzutu tylko sie trzeba czasami przypomniec ;)

Link to post
Share on other sites

Kupowałem w tym sklepie trochę szpeju z Bundeswehry, zamówienie również zawierało rzeczy z demobilu. Po 16-stu dniach od wpłacenia pieniędzy otrzymałem towar. Jednak Ramiennik z minibiurkiem zacznie się różnił od tego na zdjęciu i był to miltec, a o tym nie pisało na stronie przedmiotu. Ogólnie polecam sklep, chociaż realizacja zamówień nie jest błyskawiczna.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Zdecydowanie odradzam dokonywanie zakupów w tym sklepie, nie dotrzymują terminów dostawy podanych w opisach, dostarczają przedmioty niekompletne, choć nie ma na ten temat żadnego ostrzeżenia w opisach, mają ceny "z kosmosu" często zdecydowanie wyższe niż na przykład [...]*. Ostanio na reklamację odpowiedziano mi, że przecież nie muszę robić zakupów w ich sklepie... faktycznie, dla tego już niczego u nich nie zamówię i mam nadzieję, że coraz mniej naiwnych będzie to robić!

Ostrzegam, każdy zakup u nich to ryzyko wyrzuconych pieniędzy i rozczarowania!!!

 

*Gdzieś indziej

Mogło to wyglądać jak antyreklama mająca nagonić klientów do innego sklepu ;) Szmer.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...