Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z rozłożeniem m4


Recommended Posts

pin z przodu demontujesz i odciągasz, rączka delikatnie w górę, żeby bolec na GB ominęło i po sprawie. jeśli to nie działa sprawdź, czy jakaś blaszka osłaniająca gearboxa nie blokuje się. Ewentualnie szarpnij upper recivera - może być sprężynka od rączki źle zamontowana i takie kwasy robi.kombinuj - nie ma się co zepsuć (najwyżej rozciągnie się sprężynka od rączki)

Link to post
Share on other sites

Pierścień na prowadnicy kolby to tylko atrapa. W starszych kolbach jest nieruchomy (zwyczajnie jest jednym kawałkiem metalu razem z prowadnicą) w innych się kręci.

Aby odkręcić prowadnicę, musisz zdjąć zaślepkę (przypuszczam że ją masz) na samym końcu tej prowadnicy i zajrzeć do środka. Tam na końcu jest śruba.

Link to post
Share on other sites

Czy żeby zdjąć zaślepkę musze zdejmować kolbę z prowadnicy? Jak wykręcić bolec od regulacji długości kolby. Jeśli zaślepka powinna być plastikowa, to u mnie zakończenie jest metalowe. Przypomnę jeszcze że kolba jest produkcji JG, a korpus dboyi.

Link to post
Share on other sites

no to Panowie mamy przesrane :)

Jeżeli nie wiesz jak rozłożyć replike, a chcesz wymieniać okablowanie - daruj sobie, daj komus kto sie zna bo tylko spartolisz robotę, i replika będzie uszkodzona z Twojej winy jako początkującego mechanika i elektryka lub "pokaż kotku co masz w środku " i nie będzie banlgac ;]

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

no to Panowie mamy przesrane :)

Jeżeli nie wiesz jak rozłożyć replike, a chcesz wymieniać okablowanie - daruj sobie, daj komus kto sie zna bo tylko spartolisz robotę, i replika będzie uszkodzona z Twojej winy jako początkującego mechanika i elektryka lub "pokaż kotku co masz w środku " i nie będzie banlgac ;]

 

 

Przejmujesz się ?

Link to post
Share on other sites

Nie musicie się martwić, na elektryce się dosyć dobrze znam, a problem podczas rozkładania sprawiła mi wygięta blaszka, która osłania okablowanie (blokowała część korpusu podczas wysuwania). Nowe okablowanie jest już zrobione i prawie gotowe do zamontowania. W każdym razie jeszcze raz dzięki za pomoc w rozłożeniu ;)

Link to post
Share on other sites

Okablowanie już dawno wymieniłem, szczerze powiedziawszy to nawet nie przyszło mi do głowy, żeby do starych kabli przyczepiać nowe ;-) Gb poskładany i nawet działa, w wolnym czasie którego ostatnio mam zdecydowanie za mało skończę składać M4 :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...