Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Śrem i okolice - miejscówki


Recommended Posts

Sluchajcie panowie duzo sie mowi o miescowkach w poznaniu i okolicach poznania a mozecie mi podac kilka miejsc w powiecie śremskim albo do 25km gdzie spokojnie mozna postrzelac i jakos z wieksza grupa pobawic sie bez przeszkod zwiazanymi bezpieczenstwem czy problemami natury policyjnej.

Jesli byscie mieli takie miejscowki to dajcie tez moze jakas mape czy chociaz opis jak tam sie dostac.

 

slyszalem ze najciekawiej jest w poznaniu , jarocinie i w okolicach leszna - kosciana ,

chcialbym tez znalezc cos w rodzimych stronach sremu, licze na wasza pomoc , pozdrawiam

 

Ortografia!!!!/Antol

Link to post
Share on other sites

 

slyszalem ze najciekawiej jest w poznaniu , jarocinie i w okolicach leszna - kosciana ,

chcialbym tez znalezc cos w rodzimych stronach sremu, licze na wasza pomoc , pozdrawiam

 

 

 

 

w okolicach Kościana? gdzie? Chętnie oblookam takową miejscówke. Jak ma ktoś namiary na ludzi tam strzelających to poproszę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

We wsi Lubiatowo koło Dolska są fajne tereny zielone na strzelanki. Mam tam działkę i znam tamtejsze lasy. Jest ciekawa rzeźba terenu dużo wzniesień dość konkretnych i nie za wysoka trawa nie trzeba się przedzierać przez nie wiadomo jaki busz krzaczorów.

Edited by Bananik
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Odświeżę, może ktoś skorzysta...

mapka - fajny las, do airsoftu ideał. Bardzo duże pagórki, gęsty, zróżnicowany teren. Porównywalny z F IV tylko bez zabudowań. 300 metrów na północ stara żwirownia.

Kolego było by fajnie zrobić coś w okolicy, podaj jakiś termin to chętnie wpadne 4-5 oso. ekipom .

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

W środę przejadę się do tego lasu. Zupełnie nie kojarzę tego terenu, a już na pewno starej żwirowni. Jak miejscówka okaże się zacna, możnaby zorganizować małą lokalna strzelankę.

 

my z chłopakami a w lesznie jest nas około 40 osób mamy dwie miejscówki trzebania i taka mala wiseczka kolo leszna z opuszczonymi budynkami

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Witam!

 

Dawno w Śremie nie byłem choć spędziłem tu ok dwudziestu paru lat życia. Kiedyś tych terenów było więcej no ale w dzisiejszej dobie urbanizacji to tych terenów ubywa. Zawsze można zorganizować coś co potem może zyskać miano stałego programu imprez u Leszka Twardowskiego w Brzedni koło Dolska. Kto u Niego był ten wie o czym mówię. Tren zróżnicowany można robić przeprawy przez bagna przemieszczanie się łodziami desantowymi przez jezioro, zjazdy na kolejce amerykańskiej, ciężarówki itd. To miejsce spełnia 100% zaplecza logistycznego (nocleg, kuchnia itd.). Kwestia dogadania się i chęci. Byłem tam dwa lata temu i można było by tam zorganizować niezłe scenariusze. Pozdrawiam!

 

PS

 

Jak coś będziecie organizowali to dajcie cynk to w końcu Śrem odwiedzę, przy okazji Rodzinę.

Edited by daisho1973
Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...