Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

O to, że po prostu mniejsza dawka gazu trafia do lufy przy strzale. Nie wykluczone, że jest tutaj tak, jak w M4, że można tą prędkość zwiększyć. Moje M4 ma pokrętło regulacji, które pozwala ustawić ponad 500 fps, jednak nigdy jeszcze tego nie przetestowałem. Zresztą HU ma być lepszy, więc może te 400 fps wystarczy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

O to, że po prostu mniejsza dawka gazu trafia do lufy przy strzale. Nie wykluczone, że jest tutaj tak, jak w M4, że można tą prędkość zwiększyć. Moje M4 ma pokrętło regulacji, które pozwala ustawić ponad 500 fps, jednak nigdy jeszcze tego nie przetestowałem. Zresztą HU ma być lepszy, więc może te 400 fps wystarczy.

 

jakie znowu pokrętło ?? może chodzi Ci o NPAS ?

 

Drewno w M14 jest dostępne u RATECH za chyba ok 650 $ karabin z drewnem + lufa precyzyjna + coś tam jeszcze czyli jak na razie nie dorobili zbytnio dużo nowych części :) czyżby oznaczało to że M14 w stocku jest bardzo dobra :) ?

 

co do dawkowania gazu - było by to logiczne że podawane jest go mniej skoro FPS'ów nie za dużo i na jednym nabici GG można wystrzelić 4 magazynki 20bb

Edited by Bocian
Link to post
Share on other sites

Źle się wyraziłem. W moim M4 nie ma open bolta, tylko system w miedzianym cylindrem. W tym systemie odkręcając nieco dyszę zwiększamy prędkość wylotową. Przykręcając ją redukujemy moc repliki. M14 w stocku z tego co widziałem, i z tego, co mówił gość z RA-Techa dobrze nadaje się na zwykły karabin. Jeśli ma służyć jako karabin wyborowy, to lepiej brać RA-Techa.

Link to post
Share on other sites

widziałem pare dni temu filmik ra-tech'a (zainstalowana gumka hu i precka R-T , na 30 i 40m strzelali kulkaami 0,3 , 0,4g ) i poprawa spora w celności ale aż tak bajecznie nie było żeby odrazu z tego snajpe robić, przynajmniej nie na tych odległościach :) co do części narazie tylko ra-tech robi z tego co wiem, poza precką i gumą HU tak jak wyżej wspomniał Bocian mają body z drewna , jakaś część z oznaczeniami ( za szczerbinką, z zespołu zamka/lufy), jest jeszcze taka dźwignia ze stali blokująca zamek -instalowana wzdł. body po prawej stronie (wg kolesi z R-T sie podobno łamie standardowa często ale chyba za wcześnie diagnozować , replika jeszcze za krótko na rynku)

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ale u Krakmana masz pewny serwis.

Dziś oglądałem ją w military.pl-lipa straszna. Mam M14 TM i z wyglądu za żadne skarby bym nie zamienił-oczywiście nie oceniam tu działania, bo nie miałem możliwości się tym pobawić. Drewno jak taniej chińskiej strzelbie, brak oznaczeń, wykonanie części metalowych jakieś takie "niefajne"-ogólnie złe wrażenie z wyglądu na mnie sprawiło.

Link to post
Share on other sites

Fakt-ja posiadam M14 TM w zielonym łożu, porównywałem z plastikowym drewnem chińskich kałachów, tudzież sprężynowego AKM od CG (ci co dłużej bawią się w asg pewno je pamiętają).

No i dochodzi brak oznaczeń-jak już się do nich przyzwyczaiłem to tylna część komory zamkowej jest bez nich biedna ;)

 

Na stronie Krakmana wyczytałem, że WE jest w dużej mierze stalowa-tu akurat ogromny plus, co by być sprawiedliwym ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ja z niecierpliwoscia czekam na magazynki na co2. Jednakze dzisiaj zakupuje na evike adapter do propanu i bede na nim jechal az do ukazania sie magazynkow na co2. Zestockowego karabinu nie ma co robic snajperki. Ja zamawiam lufke 6.03 od ratecha i npas (jednakze jeszcze niedostepny na ehobbyasia) Co do wytrzymalosci loza... Jest wytrzymalsze niz drewno. Bez wachania moglbym przejechac je autem bez obawy o jego wytrzymalosc. Jak tylko zawitam w domku jade po spray i przerabiam na wersje socom. do wymiany na pewno jest gumka hopup. Reszta jest pancerna. Ciekawostka jest to ze bebechy mozna wlozyc do konwersji ebr... ostrego odpowiednika. Tak, jesli ktokolwiek dorwie plany tego cuda prosilbym o kontakt ( sam szukam ale na razie nie stac mnie na to od we ) chociaz przy oryginalnych cenach konwersji (okolo 700$) 360 $ to to od skosnookich wychodzi bardzo dobrze. Jest to najlzejsza kopia na rynku. ( karabin jest lzejszy od wszystkich ebrek poczawszy od g&g konczac na karcie. Wszelkie pytania prosze kierowac do mnie, chetnie odpowiem i podziele sie wrazeniami bo od czasu kiedy kurier mi je przyslal to replika daj tyle podniety co panie z okladek playboya.

 

PS: (kochany moderatorze, przepraszam za nieuzywanie polskich zakow i ewentualne bledy ortograficzne ale niestety uzywam klawiatury bez takiej mozliwosci)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pare pytań bo się nie znam za bardzo, więc proszę o wyrozumiałość:)

 

Czy magi na CO2 wystarczą aby z m14 zrobić karabin snajperski z prawdziwego zdarzenia tj czy zasięg rzeczywiście się aż tak zwiększy...

 

Czy bebechy RaTech czy jak to tam się pisze przy CO2 są już wymagane i co dokładnie daje (po za regulacją mocy) układ ratech?

 

Co trzeba wymienić żeby w polu walki ten gaziak mógł konkurować z Veteranem G&G, może go przesicignąć?

 

Czy konwersja RAS G&G będzie do tego modelu pasować.

 

to tyle...

Edited by Damiano
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...