Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Która kamizelka lepsza??


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

że w postach się ludzie mylą to rozumiem, ale oto nazwy trzech wątków - tak z ostatniej zakładki podforum o wyposażeniu:

 

 

Najelpszejsze gogole :) - jakie polecacie ?

 

Która kamizelka leprza??

 

Farbownie odziezy?

 

no ludzie - patrzcie co piszecie i trochę szacunku do języka ojczystego. :evil: :!:

Link to post
Share on other sites

Teraz mi to piszesz jak juz kupilem Patterna????????

 

 

Ale i tak bym go nie zamienil na nic innego.

Dodalem camela na plecy

CZetke mam w prawej kieszeni z przodu u gory.

w popierdolkowych kieszeniach mam rozne przydatne pierdoly.

magazynki nosze przy duzych kieszeniach.

do duzych wrzucam kanapki :-) ew. racje.

 

Ze lipnie odszyta, TO FAKT.

 

:-)

Link to post
Share on other sites

Ja patterna miałem przez rok, kupiłem używanego w stanie bardzo dobrym. Boczne ładownice były odprute. Jedna posłużyła za materiał na kabuurę, drugą przerobiłęm na torbę "półudową" :P . Dorobiłem mocowania do pasa ALICE, na którym nosiłem trochę sprzętu. Ogólnie kamizela byłą dość ciężka, ale po odpowiedniej regulacji latałem w niej cały dzień bez zmęczenia. Po krótkim czasie wyrobiły się rzepy i do górnych ładownic doszyłem fastexy. Po intensywnym użytkowaniu brzegi kilku ładownic niedo się poprzecierały a kamuflaż wyblakł w znacznym stopniu (czrne plamy stały sie fioletowe). Mimo to jest świetna na początek. Pojemniejsza od ITVBV, dla niezbyt wymagającch idealna. Posiada możliwośći przeróbek różnorakich i przystosowania do własnych potrzeb. Na pewno warta swej ceny. Aha, to była kopia Mil-teca.

 

Tyle

 

Procent

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No ja jak narazie swojego Patterna mialem dopiero jeden raz na sobie (ale lazilem w nim caly dzien). Warto zauwazyc, ze wszystkie kieszenie wypchalem jak sie dalo i niezle dociazylem. No i w sumie chodzilo mi sie w nim dobrze, nie czulem zmeczenia ani braku wygody w uzytkowaniu. Co wiecej kolor olivkowy calkiem fajnie pasuje do polskiego munduru wz. 93. Ja np mialem juz domyslnie w duzych kieszeniach dodane fastex'y. Probowalem jak bedzie sie wyciagac magi do mp5 z ladownic i jakos nie zauwazylem znacznych problemow. Nawet bylo wygodnie. Dodatkowym plusem jest camel z tylu, ktorego rownie dobrze mozna wykorzystac jako niewielki plecak. Nie wiem, jak bedzie sie sprawowal pozniej, ale poki co jestem z zakupu bardzo zadowolony

Link to post
Share on other sites
Ja osobiście bym wybrał:

 

Taktyczna Kamizelka Operacyjna 12 kieszeni kropka kamo

 

AAAAARGH Kłopka Kłamo Kłontłatakuje !!! To jest flecktarn a Kropka K. to chory wymysł wyobraźni militaryarea...to tak jakby marpata nazwać "Kwadracik Kamo"... :P

 

jeee, mam kwadracik camo :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

"Taktyczna Kamizelka Operacyjna 12 kieszeni kropka kamo" bardzo ładnie i elegancko skracamy do "Pattern we flecku". To kopia kamizelki wojsk RPA, bardzo popularna ze względu na cenę i wielość wzorów (OD , DPM , Flecktarn, Kwadracik...tfu...MARPAT, itp.). Nosi ją większość Goryli. Jakość wykonania średnia na jeża ale za te pieniądze i tak nieźle.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Było w tym wątku o tym że chest rig milteca jest całkiem dobry za stówe.

Chest-rig made by miltec + troche reanimacji made by PA :)

http://www.asgtorun.republika.pl/vest/1.jpg-wywalone klapy, magi trzymane przez gumki ala tac.taylor :), prowadzenie do rurki camela i kabla do radia

http://www.asgtorun.republika.pl/vest/2.jpg- mocowanie do camela (akurat ten szyty przez Orkana)

wszystkie mocowania na fastexy (pierwotnie wszystko prawie jest połączone na stałe

może to nie jest STRIKE ani RACK ale mi się spodobało samo modyfikowanie, a jak coś zniszcze za 100 zł to płakał nie będe

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...