Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

F2000 [G&G]


Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Ale w wideo prezentacji kolesie z AATV (czy jakoś) wkazali na jakiś problem z mid/low capami, że niby coś tam w gnieździe wystaje i magi nie wchodzą do końca. Dla niektórych to wręcz dyskwalifikująca wada (chociaż podobno coś tam można podpiłować).

Dajcie znać osso cho jak kupicie ;-)

Link to post
Share on other sites

Miałem w łapkach. Ogólnie łatwy dostęp do HU i możliwość regulowania FPS. Repliczka wykonana bardzo starannie. Żadnych nadlewek itp. Świetnie leży w dłoni. Wypięcie maga chodziło bardzo dobrze i selektor też. Zewnętrznie cudo. Szkielet GB nie standardowy. Reszta już standardowa. Tak przynajmniej chłopaki z Salonuasg mówili.

Link to post
Share on other sites

Najważniejsze informacje to w tym momencie długość dyszy i kompatybilność z dyszami z innych AEGów. To samo z głowicą cylindra, cała reszta pewnie jest w 100% normalna.

 

Pytanie jak będzie z tuningiem tego cuda i ew. wsparciem G&G, czyli wzmocnionymi szkieletami itd.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Z tego co widzę, to we wszystkich sklepach na razie ma status "coming soon" i "preorder". Jeśli chodzi o budowę, to luneta jest rozwiązana jak w wersji ostrej, czyli przymocowana do szyn ris dwoma pierścieniami montażowymi, zaś ta "nadbudówka" jest tylko osłoną (nie jest zintegrowana z lunetą). Ciekawe, czy w komplecie będą dawać muszkę montowaną na RISa taką jak w dotychczasowych wersjach, gdyby komuś znudziła się luneta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dostałem ze sklepu takie info odnośnie lunety:

 

"Luneta w modelu HUNTER ma przyblizenie x1,5-2. Mimo niewielkiego swiatła (~24mm) jest dość jasna i posiada bardzo wyraźny krzyż celowniczy.

Istotnym atutem tej optyki jest fakt że odległosc ogniskowania jest dosc spora (luneta<-> oko) co umożliwia korzystanie z niskoprofilowych gogli oraz nie ogranicza zbytnio pola widzenia. Teoretycznie da się pod maskownica lunety zamontowac inną optykę o podobnych gabarytach ale jak narazie nie szukaliśmy zamienników."

 

Wygląda na to że ta luneta przypomina parametrami lunetę pistoletową, ewentualnie jest to być może coś podobnego jak luneta montowana np w AUG A1 z CA.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jako szczęśliwy posiadacz wersji hunter muszę powiedzieć, że karabin jest super. Śmiem twierdzić, że jeszcze nie miałem repliki, która leżałaby mi w rękach lepiej niż ten wynalazek. Plastiki bardzo solidne, nic nawet nie myśli, żeby zaskrzypieć i latać.

Luneta jest bardzo dobra, składa się do niej intuicyjnie, gruba siatka i dobra jasność pozwala celować niewiele gorzej niż przez kolimator. Zobaczymy jak będzie w boju. Bałem się, że będzie to coś typu lunety do G36, jednak niepotrzebnie. Przyrządów mechanicznych nie ma w zestawie.

Gearbox pracuje cicho i przyjemnie. Jeszcze nie miałem kiedy sprawdzić zasięgu i celności, dlatego o tym się nie wypowiadam.

Link to post
Share on other sites

Co do warunków bojowych, strzela się super. Zasięg i celność bardzo dobre. Po dokręceniu prowadnicy na maksymalną moc w zasadzie nie ma sensu tego tuningować. Rof na baterii Intellect 9,6V 1100mAh taki sobie, ale nie tragiczny, na lipo 11,1V aż za duży. 90% kulek mieści się w tym kółku siatki celowniczej, więc celność miło mnie zaskoczyła. Karabin wogóle nie ciąży, sprawuje się super w terenie jak i budynkach.

 

Wystąpił jednak spory problem, mam nadzieję, że jednorazowy i tylko u mnie. Replika nagle ucichła, bezpiecznik OK, bateria OK, wtyczki OK. Musiałem rozłożyć całość i ręcznie wcisnąć styki przy gearboxie, mechanizm ruszył i wszystko strzela. Nie udało mi się jednak zdiagnozować dlaczego nie dało się tego zrobić po prostu naciskając spust. Pytanie czy problem się nie powtórzy. Jeżeli nie, śmiało mogę powiedzieć, że to jak dotąd najlepszy stockowy gnat jakiego mam.

Link to post
Share on other sites

Wystąpił jednak spory problem, mam nadzieję, że jednorazowy i tylko u mnie. Replika nagle ucichła, bezpiecznik OK, bateria OK, wtyczki OK. Musiałem rozłożyć całość i ręcznie wcisnąć styki przy gearboxie, mechanizm ruszył i wszystko strzela. Nie udało mi się jednak zdiagnozować dlaczego nie dało się tego zrobić po prostu naciskając spust. Pytanie czy problem się nie powtórzy. Jeżeli nie, śmiało mogę powiedzieć, że to jak dotąd najlepszy stockowy gnat jakiego mam.

 

<Link> Tutaj Pan też miał problem ze spustem i go rozwiązał :wink: Mam nadzieję, że pomoże:P

Link to post
Share on other sites

Witam jestem tez szczęśliwym posiadaczem FN 2000 z G&G kupiłem go na panda airsoft 2 miechy temu był w promocji 300 dolców , naprawdę było warto

problem ze stykami u mnie tez występuje na semi na auto nigdy nie przycina , odrazu wlozylem springa m120 guardera i baterie firefox lipo 11

 

 

rof niesamowity naprawdę dobre łożyska ma ten sprzęt ;]

 

 

w akcji sprawuje sie tez zajebiście wygodny jak p90

 

 

jedyny minus jaki dostrzegłem to to ze trzeba zainstalowac jakis wysoki kolimator bo eotech jest zdecydowanie za niski :D

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak na razie wygląda to dosyć zachęcająco...

 

Parę pytań:

 

1. Jaka sprężyna jest w stocku? M100?

2. Przekręcanie prowadnicy nie odbije się negatywnie na jej mocy po jakimś czasie?

3. Da się zmienić moc w warunkach polowych?

4. Jest sens wymiany lufy albo gumek HU?

5. @kgbktn, "niesdamowity", czyli tak mniej więcej ile? Zęby tłoka się nie buntują? Magazynek podaje?

6. Jest jakaś odczuwalna różnica pomiędzy wersją z długą lufą a z krótką? Tzn np z długą lepiej wystaje przez krzaki (coś jak P90 z tłumikiem a bez) ale nie da się manewrować w CQB, czy nie ma to większego znaczenia?

7. Coś sprawia wrażenie tandety lub elementu który zaraz się urwie bądź popsuje?

8. Patrząc na zdjęcia zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czy zawieszenie od pasa przed lunetą nie zasłoni lunety? Czy przy natychmiastowym składaniu się do strzału nie trzeba tego pasa poprawiać?

Edited by BlazakoV
Link to post
Share on other sites

1.spring nie wiem jaki jeste daje 360 do 420 fpsów ( wlozylem m120 i na nieskręconym daje tak jak na skręconym na maks w stockowym springu)

2. nie sadze ;]

3 . aby zwiększyć moc w warunkach bojowych jest na potrzebny kluczyk imbusowy ;] skręcenie zajmie ci maks 20 sec ;]

4. lufa jaka daje nam g&g jest bardzo dobra na preckach guardera kulki lecą i naprawdę daleko hop up póki się nie zetrze możne być ;]

5.na mojej batce 11 lipo okolo 30 kulek na sec hi cap ładnie podaje kuleczki leca sznurkiem

6. nie sprawdzałem jeszcze

7. stopka kolby non stop odpada ale BÓG dał nam tasme wiec jest ok

8. z zawieszeniem możne być ciężko sam poszukuje jakiegoś odpowiedniego ;]

 

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przedni uchwyt do pasa jest na takim zawiasie, przesuwa się na boki, więc lunety nie przesłania.

Stopka faktycznie odpada, ja planuję zrobić zawieszenie na wzór tego: http://www.urbanertslings.com/fnstwiin16op.html Rozwiąże to problem stopki w 100%. Lufy i gumki nie zamierzam nie zmieniać dopóki osiągi nie spadną. Różnica długości lufy wewnętrznej między krótką, a długą wersją to o ile dobrze pamiętam 15mm, więc nie sądzę, żeby wpłynęło to na cokolwiek. :cool:

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Większość mid-capów pasuje po drobnym podpiłowaniu, sprawdzone na produktach od CA, Pro-Arms, KingArms, BOYI, MAG.

 

Co do samej repliki to jest to ideał dla ludzi chcących mieć jedną replikę do CQB i Lasu. Po doszczelnieniu na stockowej sprężynie moja eFka osiąga 360-420 fps.

W ramach zawieszenia korzystam z ArmStrap'a 5.11 (łapie nim korpus w poziomie) do którego doczepiam zwykłą jedno-punktówkę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...