Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

F2000 [G&G]


Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja osobiście wolałbym bez oznaczeń bo taniej.

 

Rozumiem, że w kraju dalej cichosza o G2010.

 

Można dostać obecnie G2010 gdzieś za granicą? (z możliwością wysyłki do Polski)

 

//Edit: Czy ROF się zmienia przy zmianie FPS za pomocą tej śrubki z tyłu?

Edited by jaroczaro
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Przepraszam za zadawanie trywialnych pytań, ale doszły mnie słuchy, że oprócz innej stopki kolby, także i to uległo zmianie w nowej serii/wersji - Czy wersja z optyką, po zdjęciu optyki (:P) różni się czymś od wersji bez niej? Chodzi mi o to czy szyna jest z innego materiału/niżej/inaczej.

Generalnie z góry napalałem się na wersję bez, bo i tak założyłbym kolimator, ale ta promocja ze sklepu Attero jest całkiem kusząca.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak tam jest z tą kolbą, ale szyna ris zdecydowanie różni się w zależności od wersji (z optyką/bez optyki). Ja mam wersję z optyką i po zdjęciu osłony lunetki, róźnice widoczne są gołym okiem w porównaniu do zdjęć wersji "bez optyki". Przykład: http://forums.zeroin.co.uk/showthread.php?179501-G-amp-G-FN2000-%28G-amp-G2010%29-with-hunter-scope-kit-and-more

Krótko mówiąc - szyna jest niżej, ale najważniejszego niestety nie widać... Jak już wspominał kolega myszemyszek na 3 stronie tego wątku - konstrukcja tej szyny nie jest zbyt stabilna i zwyczajnie cała szyna się lekko chwieje, już przy niewielkim nacisku bocznym. Nie na tyle, żeby coś się miało złamać albo odpaść, ale zauważalnie i zdecydowanie wkurzająco. Nie przeszkadza to normalnie, bo fabryczna lunetka jest bardzo lekka no i schowana pod osłoną, w związku z czym w tej konfiguracji problemu nie ma, ale z czymś cięższym i nie osłoniętym przed bezpośrednimi uderzeniami np. gałęzi, bałbym się biegać. Ja problem kolimatora na tej wersji rozwiązałem w ten sposób, że dokupiłem osobną szynę ris (15,5cm) i przykręciłem od góry do osłony lunety. Na to mały kolimatorek typu docter i mam do dyspozycji zarówno lunetkę do dokładniejszego przycelowania jak i kolimator do szybkiego. Może niekoszernie, ale mam to, co chciałem i całość nie wygląda moim zdaniem najgorzej...

Link to post
Share on other sites

Witajcie !

Mam pewne pytania związane z kupnem i preferencjami tej repliki

1. Mam małą rozkmine

-Gunfire zawyża FPS'y (~400)

-Sklep od Attero zaniża (300-360)

2 Mam pytanie co do przesyłki. Ile zapłaciłeś za nią ?? (Byle jaką oby doszła nie rozwalona)

:icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Witajcie !

Mam pewne pytania związane z kupnem i preferencjami tej repliki

1. Mam małą rozkmine

-Gunfire zawyża FPS'y (~400)

-Sklep od Attero zaniża (300-360)

2 Mam pytanie co do przesyłki. Ile zapłaciłeś za nią ?? (Byle jaką oby doszła nie rozwalona)

:icon_razz2:

 

Moja Fka z maxairsoft wychronowała 407-408 fps z pudła. A nawet jeśli, to z tego co mi Kristijan z maxairsoft pisał, oprócz regulacji fpsów jest możliwość szybkiej wymiany sprężyny (nie wiem, nie próbowałem, nie było mi potrzebne) Przesyłkę od 150 ojro mają za free i jest to kurier DPD, paczka szła 5 dni, wyszła w poniedziałek przed południem, dostałem w piątek popołudniu, mimo tego że dwie doby spędziła w malutkiej Słowenii.

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Dobra, chyba się złamałem, bo zaczynam rozważać kupno wersji tan lub czarnej z optyką ze zbrojowni. Dwa szybkie pytanka.

1. Chce się ktoś zamienić upper recieverami :D?

2. Czy TAN psiknięty jakąś farbą OD/Black NFM lub Montany będzie wyglądał jak szajs? Zależy mi na na jak najlepszym two tone OD/Black lub całkowitej czerni, nie bawię się w kamuflowanie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wybaczcie post pod postem, poza zaopatrzeniem się u G&G, są jakieś patenty na rączkę przeładowywania? Chodzi mi głównie o element (G2010-09 #04), lubię sobie poprzeładowywać, nawet jeśli niczemu to nie służy, a nie chciałbym martwić się czy rączka nie zostanie mi w dłoni :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ściągam bezpośrednio od G&G, 8$ za ten element, wysyłka 14,83$ więc wziąłem dwie na zapas jak jedną niechybnie połamię.

Osobiście do GF nic nie mam, ale jakoś nie sądzę, żebym kiedykolwiek od nich się o coś takiego doprosił.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

W Gunfire wpadają repliki tak co 2-3 sztuki z tego co wiem, na dostawę, więc szybciej znika niż się pojawia prawie. Żałuję do dzisiaj, że najlepszą sztukę w PL sprzedałem za 1100 PLN, no ale nabywca pewnie zadowolony ;)

 

Żeby to nie było takie grube na kolbie, to bym miał do dzisiaj... :(

 

Replika, która robi furorę nawet u zaawansowanych pasjonatów broni palnej :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...