Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

F2000 [G&G]


Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Temat będzie do wydzielenia, ale ta replika z militariów F2000 to jest romans Cyberguna z Cymą/JG. Z zewnątrz plastik z oznaczeniami (nie takie fajne tworzywo jak w G&G) a w środku GB V3 (zawsze jakiś plus). Komora hopka niestandardowa. Midy/lowy ponoć chodzą bez problemu. Akcesoria G&G nie pasują lub pasują po lekkich przeróbkach. Ponoć całość do przeżycia (tak ćwierkaja na niepolskich forach) jak na chinola. Za ta cenę bym nie brał, ale jak będzie jakaś fajna promocja to jest to jakaś opcja jeśli zawsze chciałeś F2000, a nie było Cię stać.

Link to post
Share on other sites
Dzięki szymo86 za link do sorbo :) Siedzi już w replice. Wie ktoś może na jakie śrubki wkręca się tą osłonkę plastikową która zakrywa gearbox od tyłu? Bo jak ich nie mam to muszę tam zawsze coś pchać żeby gearbox był dociśnięty jak trzeba.
Cieszy mnie to:) że śrubami nie pomogę, ale dobierz długość i główkę i będzie ok. Śrubki jak śrubki :))

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ciekawa sprawa, zamontowałem w swoim f2000 mosfet Gate Warfet v1.1, instalacja modyfikowana. Mimo tego że nie mam przerywacza, to semi auto i full auto działa. Nie wiem jak, ale póki co działa, i mam nadzieje że tak zostanie xD. Jakby ktoś chciał wiedzieć, to z tego co pamiętam mam włączony AB i Smart Trigger, lipo 7,4v 20c redox 1.3Ah. Plus jeszcze dodam, że dysza do g36 od SHSa działa idealnie, od auga mi nie podeszła.

Edited by PosolonaMelasa
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Kupiłem prawie nówkę sztukę.

Pmagi amoeby wchodzą po drobnym podszlifowaniu odcinka tylniej ścianki (1,5 cm) który wchodzi w gniazdo. Bardzo ciasno wchodzą, kulki podają bez problemów. Jakby zabrać po 0.5mm z każdej strony gniazda to Pmagi weszłyby z bardzo delikatnym luzem. 

Magazynki Specny pasują i podają bez problemu.

Co do stopki kolby, nie możliwe jest by ją zgubić ale mój egzemplarz to chyba nowsza wersja, kupiona przez pierwszego właściciela w 2015.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Witam serdecznie, posiadam F2000 z etu i innymi bajerami od g&g, karabin cudo jak na stock, nic raczej nie będę robił ALE, i tu jest wielkie ale, ma problem z sprężynką od zaczepu magazynka. Karabin jak dotąd był tylko na jednej strzelance, ale trochę się nim bawiłem w między czasie i wspomniana wcześniej sprężynka mi wypadła, raz przed i drugi raz na następny dzień po strzelance. Żeby ją wstawić trzeba całe body rozebrać na dwie połówki, co nie jest jakoś szczególnie trudne, lecz  staje się to powoli męczące, na razie rozwiązałem ten problem klockami lego złożonymi i sklejonymi ze sobą tak by nie blokowało magazynka, źle złożony element nie pozwalał magowi wejść do końca na swoje miejsce, i jednocześnie by blokowało wspomnianą wcześniej sprężynkę przed wypadnięciem. Jak rozwiązanie z lego nie wypali to będę kombinować z drukowaniem 3d, bo przynajmniej na razie (gwarancja) nie chcę nic wklejać tam na stałe dlatego takie kombinacje. Czy ktoś już miał podobne problemy? I jak wyglądało rozwiązanie? Odesłania na gwarancji wolałbym uniknąć bo taniemilitaria by musieli mi to sprowadzać itp, a mnie to nie bardzo leży, tym bardziej że karabin kosiarka. Za odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam.

Edited by Glock19
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...