Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poradnik: repliki z Allegro


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Oi!

Mam do was prosbe

jestem młody zapalencem tego "sportu" (nawet jeszcze niemam sprzetu) i prosil bym o porade Was co byście proponowali takimu jak ja zastanawiam sie nad M16A3

ale wole sie was zapytac

a moze jakies bronie rebelianckie np. AK47

mówie tu oczywsicie o sprezynówkach (od czegos trzeba zaczac) zreszta nie mam zbytnio duzo kasy na to. I dopiero zaczynam

prosze o odpis

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Guest faty

mój 1 guna-desert eagle-Cyma...(dałem 39pln a teraz kosztuje 59 :D)

Ocena-4/6

 

Wygląd- :wink: :wink: :wink: :wink: ...omg cały czarny z dużym napisem made in china

 

zasięg-tu duża pochwała-z 20 m szkoda że nie ma hopsiupa

 

Power-na goła skóre z 2m nawet boli(ślad przez 1-2godz.)

 

dodatki-duży plus bo ich prawie nie ma(nie nawidze tanich kolominatorów i lunet Tosko[napisane specjanie z błędem])

 

po lekkim tunignu daje zaskakujące efekty...teraz niestety leży w szefladzie bo już nie potrzebuje Chińszczyzny...Polecam wszystkim początkującym którzy nie chcą wydawać 100-120 zł na początek...

BTW.Zamienie za 1 mag do law mana i troche kulek i gazu-pisać PM

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

G36c z Double Eagle- stockowo zasięg max. 25 m, skuteczny 10.

Upgrade- lufa z Leroy Merlin podszlifowana,kawałek tłumika plomienia z wersji policyjnej ściska sprężynę. Zasięg(na kulkach 0,12) skuteczny do puszki po groszku 15m, do ludzi nie strzelałem(jeszcze :twisted: ), całkowity prawie 40 m.

Tyle że

-po tych wszystkich rozkręceniach kilka gwintów się zepsuło. Gnat się trzyma, ale obie połówki miejscami rozjeżdżają się po naciśnięciu

-aluminiowa lufa się podrapała i kulki się zacinają

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

....Zielony Front grip...zupełnie nieznana firma....mnie by to juz zraziło :P a dotego to wcale nie jest m16..... ja bym nie ryzykował za tą cene mozesz miec cos naprawde dobrego!! np. m16a2 Well-a (w rzeczewistosci a1) z Airsoftguns.pl!! Po dorobieniu hopka wali jak mp5TM moze nawet dalej!!

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Po pierwsze: nie ten dział. Porady masz w dziele dla zielonych, m.in. "Jaka replika do 50 pln?". Wykaż choć odriobinę chcęci...

 

Po drugie, zapamiętaj na całe życie: nie ma czegoś takiego jak "dobre i tanie". Albo cos jest dobre, albo jest tanie - taki jest ten świat.

Edited by dark_griph
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam ja kupiłem na allegro WALTHER P99

 

Materiał: ABS (plastik, którego faktura przypomina metal)

Zasięg 20-30 m

Magazynek: ok. 14 kulek

Waga: ok. 300 g

NACIĄG SPRĘŻYNOWY

cena 22 zł razem z przesyłka

 

kupiłem go w kwietniu

zepsuł się gdzieś na początku sierpnia czyli wytrzymał (+ -) 4 miesiące.

 

morał: radze nie kupować tanich zabawek.

 

ps. nie ma ktoś czasem spustu do takiego walthera?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

lol szarpnołeś sie! 22 zł. Moja pierwsza replika z allegro to mp5 sd6 cyma. Trzyma sie do tej pory, zasięgiem biła nawet repliki wyższej klasy.

Ale ogólnie, jezeli złapie nas mania asg, radze kupić sobie za 100zł krutkiego, a potem dozbierać i kupić eag. ładowanie kasy w takie gówna to bezsens

Pisz poprawnie. Nie rób błędów.

Stosuj interpunkcję i duże litery.[P]

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam ;) Nie wiedzialem gdzie z tym postem poleciec a wiec jestem tutaj ;)

Mam problem ;( A mianowicie chodzi mi o ten zabek co zatrzymuje tlok czy cos w tym stylu ..dobra nie wazne jak sie to nazywa tylko chce wytlumaczyc o co chodzi, on po prostu zdarl sie ;( i tera jak naciagne sprezyne to od razu mi strzela ;( Gun to Famas CG no juz ponad rok dziala i tera to sie spiep... mam pytanie z tym gdzie to moge dostac? bo szukam juz wszedzie ;( prosze o szybka odpowiedz bo nie mam czasu na kompie siedziec ;(

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam ;) Nie wiedzialem gdzie z tym postem poleciec a wiec jestem tutaj ;)

Mam problem ;( A mianowicie chodzi mi o ten zabek co zatrzymuje tlok czy cos w tym stylu ..dobra nie wazne jak sie to nazywa tylko chce wytlumaczyc o co chodzi, on po prostu zdarl sie ;( i tera jak naciagne sprezyne to od razu mi strzela ;( Gun to Famas CG no juz ponad rok dziala i tera to sie spiep... mam pytanie z tym gdzie to moge dostac? bo szukam juz wszedzie ;( prosze o szybka odpowiedz bo nie mam czasu na kompie siedziec ;(

 

poszukaj na llegro może ktoś sprzedaje cześci do niego

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam ja kupiłem na allegro WALTHER P99

 

Materiał: ABS (plastik, którego faktura przypomina metal)

Zasięg 20-30 m

Magazynek: ok. 14 kulek

Waga: ok. 300 g

NACIĄG SPRĘŻYNOWY

cena 22 zł razem z przesyłka

 

kupiłem go w kwietniu

zepsuł się gdzieś na początku sierpnia czyli wytrzymał (+ -) 4 miesiące.

 

morał: radze nie kupować tanich zabawek.

 

ps. nie ma ktoś czasem spustu do takiego walthera?

 

Och panie.... straciłeś 17 złotych :D

Ja w hurtowni zabawek za 5 zł takiego kupiłem, jeszcze z laserkiem (szok !! ;-) )

Laser dobrze świeci, lecz nie siedzi stabilnie i lata to światełko jak opętane przez złe moce :D

 

A sam gunik to taki Bardzo zapasowy. Spust też mi puścił. Ale za 3 zł miałem taki sam. Więc tego z laserkiem (demontowalny! :D) dociążyłem, miałem zapasowy mag, oraz spust :D a za wszystko dałem 8 zł. ;D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Witam.

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...;products_id=36

 

Taniemilitaria.pl - wiadomo na Wmasg.pl sklep odradzany.

Planowałem go kupić jeszcze przed rejestracją na forum, i teraz jak się przyjrzałem jego opisowi i komentarzom mam kilka pytań.

 

1. Czy wgl. opłaca się to kupować? Jest tam napisane że to broń dla początkujących więc dla mnie-idealna ;D

2. Prędkość początkowa. Od 230 do 260. Czy to w miarę dobre na początek?

3. W komentarzach jest napisane, że często wypada magazynek. Jeśli to okazało by się prawdą gdybym ew. kupił tą replikę, to da się naprawić tą wadę ?

4.Ma baterię na zewnątrz. Czy gdyby ktoś trafił w ten karabin, centralnie w baterię byłaby możliwość zepsucia się owej?

5. Cytat: [...] Wbudowany System Hop Up rewelacyjnie poprawia osiągi modelu ![...]

Czy osoba która recenzowała ten karabin może kłamać? ( :mrgreen: )

 

No i to chyba tyle, gdyby ktoś miał jakieś swoje spostrzeżenia co do tej broni-proszę pisać. To będzie mój pierwszy model, a nie chciałbym,po prostu wywalać pieniędzy w błoto. ;-)

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to jest elektryk więc do działu sprężyn się nijak ma.

Po drugie to niestety jest właśnie przykład wywalanie forsy w błoto.

Ta replika jest niewarta nawet pieniędzy które byś zapłacił za dostarczenie jej do domu.

Niestety na przyzwoiteho elektryka na początek musisz zgromadzić około 250-300 złotych (można też ewentualnie poszukać w komisach stron asg)

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...