Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje umundurowania


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I znowu ja. Tym razem z innym zapytaniem, dotyczącym "mieszania" mundurów. Panowie, są gdzieś zdjęcia (albo czy sami widzieliście na oczy) połączenie A-TACSa AU (bluza) z A-TACSem FG (spodnie)? Pytam, bo na pewnej aplikacji (Operator Editor - może znacie?) tak sobie się pobawiłem i dość ciekawie wyszło połączenie właśnie tych dwóch wariantów. Na obrazku wyglądało nawet spoko, ale jak to się ma do rzeczywistości? No i gdzie można w miarę kupić i bluzę i spodnie oddzielnie? Na Gunfire wiszą takowe, ale wersja ripstop i od Specny. Jeśli chodzi o firmę, to mi to szczególnie nie przeszkadza. Mam znajomych co latają w Specnach i im nic się złego nie dzieje.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Liczbę kieszeni? Przecież to widać na zdjęciach. O który model Tobie dokładnie chodzi? Moje Combat GR tyram ponad 3 lata. Dobrze trzymają kamuflaż. Miałem lekkie rozdarcie na kieszeni cargo, ale domowymi sposobami sobie z tym poradziłem bo było niewielkie - chociaż mocno zahaczyłem i możliwe, że w przypadku innych spodni z innego materiału skończyłoby się to gorzej. Krój jest wygodny, nie mam porównania do innych topowych firm. Czytałem, że Specops wypada lepiej.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 10 months later...

Kupiłem sobie na zimę smocka nyco w DPMie i absolutnie zakochałem się w kieszeniach. Nie chcę wracać do noszenia plecaka, bo aż tylu rzeczy ze sobą nie noszę, stąd pytanie: ten smock nadaje się do noszenia w lecie z lekką koszulką termoaktywną pod spodem i tyle?

Jeśli nie, to jest jakaś alternatywa z taką ilością kieszeni, bardziej sensowna na ciepłe dni?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

No i kupiłem ten mundur z postu wyżej. Teraz potrzebuję jeszcze jakąś kamizelkę taktyczną, jak myślicie co tu się sprawdzi, tz. w jakim kolorze, oliwkowy czy coś innego??

Zainteresowało mnie coś takiego https://gunfire.pl/product-pol-1152209718-Kamizelka-taktyczna-Split-Chest-Rig-tan.html niestety nie znalazłem tego w kolorze innym jak tan... czy by to pasowało??

Link to post
Share on other sites

Zapytaj GF czy nie będą mieli dostawy oliwkowych. Tan w lesie rzuca się w oczy, choć jak poobwieszasz to ładownicami w oliwce lub jakimś camo, to bedzie lepiej. Mam tech chesta w oliwce i sobie chwalę. Taka tania kopia Ronina od Condora ale daje radę.

Link to post
Share on other sites

Docelowo nie mam w planach założenia na to zbyt wielu ładownic - myślałem o potrójnej z jednej strony na magi oraz pojedyncza z drugiej strony plus jakaś kieszeń na inne rzeczy albo coś w tym stylu.

No właśnie Condor kosztuje drugie tyle... niestety tej z GFC jak już napisałem nie jestem wstanie nigdzie znaleźć...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Potrzebuję czapki na lato, bez daszka, najlepiej czarnej lub oliwkowej (bez żadnych napisów, logo itp.), do swobodnego noszenia kamery na montażu, lub latarki czołowej. Do tej pory próbowałem zwiniętej kominiarki, ale może jest coś co lepiej spełni tę rolę?

Na zimę kupiłbym sobie polarową, ale czy w lato się w niej nie ugotuję?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...