Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam 189 cm wzrostu i jestem chudy jak szczapa :P ( 65 kg ) kamizelka jest akuratna po zmniejszeniu jej na maxa (na szerokosc i na dlugosc :P ). Mysle, ze te 3-4 cm w wzroscie nie zrobia roznicy i mozesz ja smialo brac :] Ja juz po pierwszej strzelance bylem zakochany, a jak dzis nareszcie dorzucilem sobie camelbaka to juz w ogole jest pieknie :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Sorry, że odgrzebuję, ale to dla potomności :-P

Nie da rady.

To się tyczyło pytania, czy po odłączeniu kabury da się ją przypiąć do paska. Otóż da się. Kabura ma przyszyty gruby rzep, który jest z kolei naszyty dwoma końcami na innym rzepie - wystarczy je rozdzielić (trochę siły potrzeba do tego), i powstanie szlufka, przez którą można przewlec pas dołączony do kamizelki.

Pozdrawiam!

Edited by Pietraszka
Link to post
Share on other sites

Mam do was takie pytanie ponieważ chce kupić tą kamizelkę tylko mam problem z kolorem(czarny czy oliv) ponieważ interesuje się czarną taktyka i wtedy bym wziął czarną (mam jeszcze granatowy kombinezon) ale większość strzelanek odbywa się w lesie i wtedy jest potrzebna oliv(mam DPM) i nie wiem co zrobić

Link to post
Share on other sites

Ależ oczywiście, już wyjaśniam. Zapodaję fotki - na nich najlepiej widać o co chodzi :

 

Z tej strony patrzymy na kaburę:

imgp2155xe5.th.jpg

 

Widać, że rzep, jest przyszyty tylko w dwóch miejscach:

imgp2153vp8.th.jpg

 

Wystarczy go rozdzielić (co wymaga trochę siły):

imgp2152gp4.th.jpg

 

Tadam! Powstaje szlufka, przez którą można przewlec pas.

imgp2158qt5.th.jpg

 

Ot cała filozofia :-P (Yeah, udało mi się wstawić miniaturki 8-) )

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Te kamizelki to są chyba ze 4 rodzaje

Moja również owego bajeru nie posiada....kupowana w specshopie w październiku

na allegro do dostania w Woodlandzie jest prawie identyczna i tez sygnowana logiem UTG. Swoją drogą ile jest tych UTG?

Na specshopie UTG= Ultimate Tactic Gear

na mojej kami UTG= Under the Gun...Ehh Chinole :???:

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Mam pytanie:

Patrząc na fotki tej kamizelki,widze ze kieszenie na magi (w pasie) sa dość pojemne,czy któś by wiedział czy do jednej takiej kieszeni zmiesciły by sie dwa magazynki ak47? (w opisie napisane ze jeden) z góry thx pozdrawiam

 

 

nigdy w zyciu. Nawet jeden mag ci sie nie zmiesci od ak47

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Mam takie pytanie jak się mają do siebie jakościowo kamizelki UTG/UMAREX oraz CONDOR (Cross Draw Vest)? Która jest lepsza?

Oraz czy ktoś wie czy w ładownice w condorze zmieszczą się 2 magi do m4 :)

Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Mam od niedawna oliwkowe UTG. Całkiem niezła kamizelka - kieszenie/ładownice dobrze rozplanowane, wszystko pod ręką. + ładownic jest to, ze pasują pod większość magazynków do AEG: M4/M16, AK47/AKM, AK74, G36, AUG. Kabura mieści spokojnie walther'a P99, Glock'a 17 i tej wielkości pistolety. Żeby nie było różowo, wykonanie nie należy do najlepszych. Dużo nitek odstawało(pół godziny roboty z zapalniczką i po problemie :) ). Reasumując - dobry zakup ;) .

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...