Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

...

Mowa była o ładownicach do systemu BW - S95.

 

@yeti_pk, czemu ci tak na kamizelce zależy? UTG nie ma miejsca na płyty, więc nie da ci to żadnych korzyści na strzelankach. A za 200 zł ciężko jest znaleźć porządną kamizelkę (jest w sumie pc z praszki, ale na ładownice nie starczy).

Pasoszelki BW mają inny sposób mocowania i pasują do niego tylko dedykowane ładownice.

A chińskich ładownic nie polecam - korzystałem co prawda z bandoliera do m4, ale w porównaniu z miwo to chińczyki są masakrycznej jakości. Ciężkie, twarde, wystające nitki, ogromne (bandolier na magi do m4 miwo jest widocznie mniejszy).

 

Zależy mi z prostych względów - kamizelki taktyczne mi sie po prostu podobają. No ale z tego co piszecie chyba będę się musiał zdecydować na pasoszelki BW. Jeszcze pytanie, czy jako ładownica na magazynek nada się jakaś co jest w zestawie?

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć.

 

Powiedzcie mi czy warto kupić tę kamizelkę?

http://airsoftxtreme.pl/kamizelka-taktyczna-utg-oliv-umarex-p-107.html

 

Z tego co znalazłem to Umarexy kosztują około 300 zł, a tu taka promocja. Myślałem też nad UTG w multicamie ale znalazłem tylko ACM za 160 zł, lub Mil-tec za 200, a podobno jakościowo są w tyle za Umarexem.

 

Od razu uprzedzam - UTG mi się podoba. Na dzień dzisiejszy nie widzę sensu kupna czegoś modułowego do czego będę doczepiać ładownice, które na UTG już są. :P

 

Michał

Link to post
Share on other sites

Właśnie czytałem co nieco, i jak zawsze opinie są podzielone :) Część ludzi będzie chwalić, część odradzać a Ty polecisz pasoszelki BW ;) :D Zanim kupię, wybiorę się pewnie do jakiegoś sklepu żeby przymierzyć i sprawdzić czy mi odpowiada, ale na 99,9% wybiorę właśnie UTG (0,1% niepewności zawsze warto zostawić:)).

Link to post
Share on other sites

A tu masz oryginalnego Blackhawka Omega, do wzięcia za 200zł. Sprzedający twierdzi, że nówka.

 

I wierz mi, MilTec, ACM czy inny UmarłRex mogą przy tej jakości wziąć łopatkę piechoty, wykopać okop o pełnym profilu, wleźć do niego, zasypać się z górką, przyklepać z wierzchu i jeszcze położyć na czubku piaszczystego pagórka kwiatki na wieczną rzeczy pamiątkę...

 

Dwie róznice w stosunku do tego, co linkowałeś - na lewym panelu są dwie ładownice zamiast kabury, i nie ma w zestawie pasa z tymi adowniczkami. Co i dobrze, bo oba rozwiązania uważałem zawsze za cokolwiek chybione...

Link to post
Share on other sites

@Errhile

Nie kupię jej z jednego prostego powodu: jest szpetna. I choćby wytrzymała trafienie z RPG to i tak jest szpetna i mi się nie podoba :icon_razz: Ale dzięki za pokazanie możliwości.

 

Chyba znalazłem perełkę w śląskim komisie:

http://forum.wmasg.p...icam-ladownice/

 

 

 

Na dzień dzisiejszy nie widzę sensu kupna czegoś modułowego do czego będę doczepiać ładownice, które na UTG już są. :icon_razz:

 

:icon_biggrin:

 

To nie ma wyglądać, to ma działać i sprawdzać się na strzelankach. Poza tym jakość też się liczy.

Link to post
Share on other sites
(...) Ty polecisz pasoszelki BW :icon_wink: :icon_biggrin: (...)

Powtarzasz za głupimi głupoty, co nie najlepiej o Tobie świadczy.

Nie będę się wdawał w dyskusję, ale każdy rozsądny Ci powie, że kamizelki modułowe są najpraktyczniejsze.

Jeśli Ci się podoba UTG to kupuj, przecież nikt nie broni Ci wyrzucać pieniędzy.

To nie ma wyglądać, to ma działać i sprawdzać się na strzelankach. Poza tym jakość też się liczy.

... i to jest sedno sprawy...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Panowie, jaki ja głupi byłem, że UTG chciałem...

 

Na szczęście w porę się zorientowałem, i kupiłem kamizelkę KP-12 wraz z kompletem ładownic, wszystko w multicamie i do tego za grosze :icon_smile: Posłuży dłużej, a jak się jakaś ładownica zniszczy to kupię nową, a nie cała

kamizelka do niczego.

 

Bo tylko krowa nie zmienia poglądów :)

 

Więcej czytający i coraz lepiej obyty Michał :icon_smile:

Temat do zamknięcia.

Edited by zenon21
Link to post
Share on other sites
Panowie, jaki ja głupi byłem, że UTG chciałem... (...) jak się jakaś ładownica zniszczy to kupię nową, a nie cała kamizelka do niczego.(...)

Gratuluję, jesteś jednym z nielicznych przykładów narastającego rozsądku... :maniak_OK:

Koledzy "nowicjusze", bierzcie przykład z Zenona. :maniak_usmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...