Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zasobnik Górski WP +m16


Recommended Posts

Witam, mam do was pytanie , jestem w posiadaniu od niedawna zasobnika górskiego WP (ten 100l) niedlugo wyjezdzam na obóz , na ktory chciał bym też zabrać swoją m16, problem tkwi w tym że , oczywiście przy plecaku są montowania do ktrórych można przyczepić karabin , ale martwi mnie to gdy włoże plecak do autobusu co się stanie z moją repliką narażoną na zniszczenie po przewaleniu sie na nią sterty plecaków :-F , wiem że to dość nietypowe pytanie ale co mi poradzicie? Miał ktoś z was już kiedys taki kłopot? To taki plecak jak ten http://allegro.onet.pl/item1122453500_plec...iej_zobacz.html

Link to post
Share on other sites

Względnie to, co ja praktykuję: płócienny worek na replikę troczony do taśm na plecaku - kiedy można. Kiedy nie można - np. gdyby muszę upchnąć graty w bagażniku - wypinam go z troków i chowam osobno (czy też, w Twoim wypadku, zabierał bym do autobusu). Worek jest na tyle obszerny, że postronni widzowie mogą się jedynie domyślać, czy w środku jest wędka, wiatrówka czy kołek od płotu.

 

W porównaniu z pokrowcem ma wady i zalety:

- nie chroni repliki przed urazami mechanicznymi,

- nie wygląda prO,

- nie ma żadnych taśm nośnych, zaczepów pasa ani innych detali ułatwiających przenoszenie / troczenie,

+ jest tani jak barszcz

+ kiedy nie jest potrzebny, można go po prostu zwinąć w kłąb i wepchnąć do plecaka,

+ nie wygląda jak pokrowiec na broń.

Link to post
Share on other sites

Ta, wsadź do środka! Jak nie miałeś tego plecaka to nie gadaj głupot, jakiś czas temu montowałem m16 g&p swoją do ZPG i replika latała jak żyd po pustym sklepie, nie wiem ile rzeczy musiałbyś mieć w środku, aby była stabilna.. Ponadto i tak będzie podatna na uszkodzenia. Kup futerał i noś go przy sobie, nie wrzucaj ot tak do luku bagażowego, bo po przyjeździe będziesz mieć lego, a nie replikę.

A tak pytanie- obóz ma coś związanego z airsoftem? Jeżeli nie to odradzam brania, znając te klimaty albo wychowawcy zabiorą albo ktoś ci zaraz usiądzie na niej, raz tak miałem na grze i dlatego nie lubię dzieci podczas rozgrywek...

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

E tam, ja zawsze troczę replikę z boku plecaka i nigdy nic się jej nie stało - czy to w pociągu czy autobusie.

Skoro to długa eMka, to polecam zrobić to co ja zawsze robię - wybić pin i rozłożyć ją na dwie połówki. Dzięki temu lufa nie będzie wystawać ponad plecak i w zasadzie nic nie ma prawa się uszkodzić, chyba że ktoś to zrobi specjalnie :)

A elementy repliki polecam włożyć w nogawkę spodni i owinąć - po co brać dodatkowy worek/pokrowiec, skoro można wykorzystać coś, co i tak się ze sobą zabiera? A jak owe spodnie będą w tym samym kamo co plecak, to dodatkowo wygląd będzie pr0 :)

Edited by javelin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...