Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Ostatnio emka byłą na wymianie okablowania. Teraz dopiero odkryłem że powstał problem z safe. Przy mocniejszym naciśnięciu po prostu jest single. Co może być przyczyną. Co mogło zostać coś źle złożone? Sam nie otwierałem GB. Wszystko robił serwis.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie obstawałem koniecznie, że to błąd serwisanta. Mówiłem Ci wyraźnie, ze to jest niewłaściwe użytkowanie replik, bo na safe się spustu nie ciśnie. Także łaskawie nie wciskaj mi w usta nie moich słów. To Ty cały czas starałeś się mnie przekonać, ze to błąd serwisanta.

Link to post
Share on other sites

Nie obstawałem koniecznie, że to błąd serwisanta. Mówiłem Ci wyraźnie, ze to jest niewłaściwe użytkowanie replik, bo na safe się spustu nie ciśnie. Także łaskawie nie wciskaj mi w usta nie moich słów. To Ty cały czas starałeś się mnie przekonać, ze to błąd serwisanta.

 

Poldeck spokojnie. Wiem, że to nie właściwe użytkowanie repliki. Ale zrobiłem to raz i nigdy więcej. I to dopiero po serwisie. Więc nie denerwuj się ;). Nie wciskałem Ci żadnych słów tylko próbowałem po prostu uzyskać info czym może być przyczyna. Samo z siebie chyba spust nie puszcza blokady. Peace

 

P.S Całą tą blokadę olałem nie cisnę spustu więc dobrze używam repliki bo airsoftem też od dziś się nie zajmuję ale jednak serwisantem nie jestem i czasem trzeba spytać się kogoś kto ma większa wiedzę.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

Powstał mi nowy problem z selektorem. Bo ułamaniu się małego kołka w GB który trzymał kostkę stykową zmieniłem cały szkielet. Safe już działa normalnie. Powstała mi tylko nowa anomalia. Gdy przechodzę z safe na single wszystko działa. A gdy przechodzę z auto na single mam auto. Single działa tylko z przełączenia sae na single. Co tu może być nie tak. Pierwszy raz sam wszystko składałem więc pewnie jakaś moja zdolna pomyłka. Dodam tylko, że dorabiałem sprężynkę ta która jest przy płytce selektora bo nie fortunnie wystrzeliła mi w czeluści piwnicy :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...