Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Nowy][Głównie_CQB][Do_1000_zł] VFC M4A1 vs Lone Star Rancher EH04AR vs ???


Recommended Posts

Cześć, 

Wraz z bratem plujemy dołączyć do grupy ASG, która strzela głownie na terenie opuszczonej fabryki, ale też okazyjnie w innych miejscówkach.

Przeczytałem pół tego forum, ale mimo wszystko chciałbym zasięgnąć rady.

Budżet zwiększyłem z 600 na 1000 zł i wolałbym już go nie przekraczać :P Choć kusi mnie mocno VFC z serii Avalon... Tylko co wtedy jeść?

Trzymając się jednak 1000 zł, z polecanych na forum rozważam dwa M4 z tematu. O ile z pierwszym opinia jest jednoznaczna właściwie (ale jest niestety aktualnie niedostępny) to ten drugi pojawia się często w polecanych, ale opinii nie ma żadnej (nawet w temacie poświęconym producentowi). Ktoś gdzieś jedynie napisał, że korpus ze znalu to syf i lepiej kupić G&G. 

Różnica w cenie to 200 zł na korzyść dostępnego Lone Stara (promocja na gunfire) - czy w takiej sytuacji warto go wziąć i dokupić coś za te 200 zł?Czy czekać na dostępność VFC?

A może macie inne propozycje? Co byście na dziś dzień kupili do tej kwoty gdyby przyszło Wam zaczynać od nowa? :)

 

Estetycznie podobają mi się SCARABy, wszelkie M4 (tak wiem ha ha ha) i G36.

Nie podobają mi się AK i G3.

Chciałbym żeby sprzęt wymagał jak najmniej grzebania bo o tym nie wiem nic. Jednocześnie żeby zewnętrznie był taki, co bym mógł później w niego inwestować (żeby się opłacało).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...