Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Yesterday
 4. I nie, nie będzie to moja pierwsza replika. Dokładnie wiem czego chcę i że robię swojej efektywności w grze spore kuku ;)
 5. @sjzmisiek. Przerywacz to która to konkretnie część ? Na zamku wycięcie/wypustka to raczej powoduje zatrzymanie zamka w tylnej pozycji po wystrzeleniu ostatniej kulki ? Poza tym nie może być wyrobiona po kilkudziesięciu strzałach. W poradnikach które znalazłem na YouTube ludzie piszą że to wina tych dwóch części i sugerują wymianę na części Guardera, http://www.asg.warszawa.pl/airsoft/czesci-replik-asg/czesci-pistoletow-gazowych/g17--g19--g18c/p,guarder-stalowa-dzwignia-spustu-glock-17-26,5189.html https://www.specshop.pl/product-pol-11904-Guarder-Blokada-Kurka-do-Marui-KJ-G23-26-17-18C-GLK-81.html @Huba_lbn. Też uważam że to niezła klamka. A na pewno w tej cenie. Może kuleje trochę kontrola jakości i można trafić tak jak ja. Ale strzela z przyzwoitą siłą, jest w miarę celna przy stockowej lufie, duża dostępność części, fabrycznych i tuningowych. Więc dobra baza pod tuning. @omonon. Mógłbyś sprecyzować co masz na myśli mówiąc że jakaś replika jest gówno ? Chodzi o cenę, markę ? Chociaż zwykle jedno z drugim jest ściśle jak gówno powiązane. Chciałbym wiedzieć kupując następny pistolet czy to jeszcze nie jest gówno, a może to już gówno, Albo może to już kompletna sraka ? Albo prościej. Podaj kilka przykładów nie gówien. Nie koniecznie w cenie 400 zł. Jak byś Ty kupował.
 6. O tłoku SHS-08-001516 też myślałem, dozo dobrego o nich słyszałem. Zębatki też SHSa kupię. Zrobię z Avalona 450fps szturmówkę a z TR16 556wh DMRkę ~500fps. Lufy precki dziś mi przyszły, jeszcze muszę dystanser zamodelowac i zrobić na frezarce bo lufa w tym GG goni jak szalona w korpusie :P Jeśli chodzi o body to VFC imo dużo lepsze jak w GG tr16 (wykonanie, spasowanie, wygląd). Dzisiaj dzwoniłem do GF bo od wtorku zero info co dalej z repką, ani wyceny kosztów naprawy ani nic. Mają się odezwać w poniedziałek ale nawet nie wiem czy chce żeby oni coś naprawiali. Wolę włożyć custom zestaw i mieć spokój na lat kilka ;) Znów włożą badziewny tłok i za chwile będzie to samo...
 7. Witam, od paru miesięcy zbieram fundusze na zakup pierwszej repliki GBBR i po długich poszukiwaniach znalazłem dwa modele które wpadły mi w oko. Mianowicie chodzi o AUG od GHK oraz HK416A5 (ewentualnie M27) od VFC. Interesują mnie w szczególności modele w ofercie sklepu switairsoft które zostały poddane wymianie układu hopup i lufy. Po dłuższej analizie obu replik zauważyłem że model GHK będzie bardziej niezawodny, wygodniejszy (dobrze mi się pracuje z układem bezkolbowym) a długość lufy korzystnie wpłynie na celność, ponadto GHK, według wszystkich materiałów jakie przejrzałem, lepiej radzą sobie w niskich temperaturach. Modele VFC z kolei mają więcej opcji w kwestii dopasowania pod potrzeby właściciela i ewentualnej zmiany stylu gry (regulowana moc, okresowa dostępność magazynków w kraju no i kompatybilność z częścią akcesoriów do AR-15). Modele VFC są też trochę tańsze, a bez względu na to który model wybiorę będę podnosił jego moc i montował własną optykę przez co repliki HK wypadną dużo taniej w tuningu. Moje pytanie więc brzmi: Czy różnice na korzyść AUGa są na tyle istotne by zainwestować w tą platformę zamiast dużo tańszego HK (lub czy tak naprawdę to VFC zrobiło lepszy karabinek?) AUG - 500$ magazynki - ~180$ szyna - 40-50$ dysza o zwiększonej mocy - 27$ koszta wysyłki szyny i dyszy - ??? HK - 450$ magazynki - 1200 zł
 8. Feldbluse M43 produkcji Nestofa czeka na nowego właściciela. Rozmiar S. Informacje o bluzie: Stan magazynowy. Raz przymierzona do teraz wisi w szafie. Powód sprzedaży - przez kwarantannę masa ciała uległa niepożądanemu zwiększeniu. https://nestof.pl/pl/products/rekonstrukcja-niemiecka-1933/umundurowanie-wh/bluzy-i-kurtki/bluza-mundurowa-feldbluse-m43-wh-6026.html Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na pw
 9. No nieźle z tym Gunfire wyszło swego czasu jak rozebrałem siga od jg i leżał mi na stole ponad miesiąc przypadkiem zadzwoniło gunfire zapytać czy jestem zadowolony z poprzedniej gwarancji na siga którą użyłem i postanowiłem poprawić po nich robote ;D opowiedziałem sytuacje że zrobili lipe i zaproponowali że wezmą to raz jeszcze i tak wzieli replikę z rozłożonym gb aż w szoku byłem ale jak to gfc i tak spiep**li robote ;D . Co do VFC standardowo .. ładna buda shit flaki . tłok specna full metal, <-- z mojego doświadczenia te tłoki lubią sobie pęknąć . Fioletowy tłok shs bym Ci polecił obecnie nawet na promocji za 25zł do dostania a te tłoki pod kosiary 500fps full auto się stosowało
 10. Spytaj się Rodzicielki co sądzi o painballu, jest to bardziej rozpoznawalne hobby tego typu. I jest to jakiś punkt wyjścia do rozmowy. Jeżeli podejście się nie zmieni to pełnoletniość tutaj nie za bardzo pomoże.
 11. Mam AK-12 Arcturusa i jest miodzio. Nic nie ruszałem w stocku, dobry zasięg i skupienie. Sporo bajerów technicznych, GB ma wzmocniony szkielet w newralgicznych punktach. Magi podają do ostatniej i mają opcję przełączenia 130/30 kulek. Wymiana sprężyny to 20 sekund bez narzędzi. Jedyny minus to, może akurat w moim egzemplarzu, krzywa górna szyna RIS na ostatnich kilku cm z tyłu, opada po prostu na jedną stronę :D Nie ma to dla mnie większego znaczenia, mam kolimator zamontowany na wysokości magazynka, tam jest ok. Ogólnie 9/10
 12. Last week
 13. Dobry Wieczór To ja z tak z innej beczki miał by ktoś pożyczyć tak ze 2 przerobione magi do stg. Druga sprawa mogę się załapać na fuchę radiowca dla FJ. Pozdrawiam
 14. Szczerze, nie dziwię ci się, że to może być mało wiarygodne. Z punktu widzenia kogokolwiek praktycznie jest to absurdalne, no ale taki mam klimat.
 15. DEPARTED. Panowie to już ostatni komunikat przed grą. Od tego momentu jestem już offline, więc nie mam możliwości dokonania zmian na liście, dopisania kogoś, bądź skasowania. Kto się zgłosił a nie przyjedzie - rezygnuje z wpisowego. Zapoznajcie się z zasadami gry, sprawdźcie ekwipunek i zmierzcie sobie temperaturę. Nie zapomnijcie przygotować kartek z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu. Niestety trochę strat przedbitewnych jest, rekordu frekwencyjnego nie pobijemy, ale i tak szykuje się fajna zabawa. W bazie będziemy od 9 rano. Cóż, pozostaje mi życzyć w imieniu HQ szerokiej i bezpiecznej drogi. Do zobaczenia na miejscu.
 16. Rzeczywiście. Wybacz. Pewnie z przyzwyczajenia, że zawsze stoisz po tej przeciwnej do niemieckiej stronie :) Przelew doszedł, ale jakoś twojego zgłoszenia nie widzę, możesz je jeszcze raz wysłać?
 17. Nie taka znowu zła :). Jesli opis jest wiarygodny (bo niekoniecznie jest...) to mi to traca jakąś patolą. Może lepiej niech się chłopak szybko wyrwie.
 18. Na miejscu będą dwie łopaty i saperka. Tyle mamy. Jeżeli ktoś posiada w dyspozycji i będzie rył w ziemi - niech weźmie, w końcu łopatka piechoty to standardowe wyposażenie. Forecast for the D-Day: Piątek - pochmurno, deszcz między 16 a 18 oraz 20 a 22, temp. 14-18 st. C. Sobota - pochmurno, deszcz między 14 a 16, temp. 15-21 st. C.
 19. @Striwaj kupiłem 3 dodatkowe, więc mogę jeden pożyczyć. Tylko przypomnij się przed grą :-)
 20. Kto był na ośmiornicy to się byle deszczyku nie przestraszy :) .
 21. Witam! Melduje się Striwaj jako saper w ramach 352 DP. Miałbym trzy sprawy: Primo podobnie jak kolega Mekar chciałbym zapytać o możliwość transportu z dworca Łódź Kaliska w piątek. Secundo czy jeśli ktoś przyjedzą wcześniej przed grą( mam taką możliwość) to powinien zabrać ze sobą powiedzmy łopatkę piechoty w celu napełniania worków i budowy umocnień.Czy tego typu "zabawki" mamy na miejscu?Pytam gdyż nie posiadam saperki zgodnej z umundurowaniem i byłby to dodatkowy element ekwipunku. Tertio czy miałby któryś z szacownych kolegów pożyczyć na grę jeden magazynek do Kar98k od SW replikę zakupiłem na dniach i trochę ciężko było ogarnąć magazynek. Na marginesie zalecam wszystkim Soldatom wypastować porządnie buty i zaimpregnować zelty, W gazetach piszą ,że te dwa dni mogą stać pod znakiem deszczu ,lecz cóż znaczy dla nas odrobina deszczu ?Z cukru wszak nie jesteśmy! Z resztą przecie mamy tylko obserwować wybrzeże,co złego może się stać? Co nagle przypłyną Herbaciarze z Amerykańcami i zrobią nam desant ,który przejdzie do historii? Panowie bądźmy realistami...
 22. Bardzo mi smutno czytając ten temat sam będąc rodzicem nie wyobrażam sobie zniechęcanie dziecka do czegokolwiek co by go interesowało. Na twoim miejscu dogadałbym się z kolegą i zamówił do niego. A poza tym trzymaj się byku, nic więcej Ci nie doradzę.
 23. Witam. Dotarła do mnie dziś lufa prometheus EG BARREL 433mm. Niestety nie mieści się ona w lufie zewnętrznej. Moja replika to Specna Arms SA-H03. Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem? Da się coś z tym zrobić czy lufa do wymiany? Pozdrawiam.
 24. Witajcie! Możecie Panowie mi napisac jakie są ograniczenia j/fps dla czterotaktow w miejscach gdzie jeździcie?
 25. Jak przypadkiem znajdzie to będzie jazda. Jak ci się coś stanie na strzelance to też. Ja bym odpuścił. Został ci tylko rok czekania.
 26. Raz jej wysłałem filmik, po paru sekundach se go wyłączyła i wróciła do Netflixa. Do sądu mi się nie chce iść, bez przesady. A jeśli chodzi o kolegę by przyszedł i ją wyjaśnił to, no też nie chce zawracać dupy jakiemuś ziomkowi, by wyjaśnił sprawę w moim imieniu, poza tym nie wiem czy to w ogóle podziała, bo podczas rozmowy ona mówi tak tak, przemyślę to, a na końcu z powrotem wraca do starej logiki. Dobra, zamawiam. Postaram się wybrać taki termin dostawy, by jej nie było w domu i bym to ja odebrał, po czym bym to gdzieś w szafie schował.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...