Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. To nie moje środowisko, ale niby przed czym miałby ich ktokolwiek bronić, jak nie zrobili nic złego? Mieli pewnie wszystko dogadane z Dyrekcją. No może kwestia rzucania petard w szkole, ale nie wiemy co było dokładnie dogadywane. A to że Dyrekcja nie poinformowała żadnych służb i nauczycieli, a Ci rodziców i uczniów to zupełnie co innego. Wiem że w Lublinie Airsoftowcy chodzą do szkół na szkolenia/pokazy i jest to postrzegane jako pozytywne promowanie Airsoftu.
 3. Ja mam specny metalowe. Trzeba je objechać taśma izolacyjną żeby nie latały. Bez taśmy trzeba je trzymać ręką żeby podawały.
 4. Który silnik lepszy do ultra cqb? Jack czy F1?
 5. Wymagania widzę masz spore , rozważ lufe 6.01 ,delikatny wzrost fps swoje zrobi . pneumatyka mniejszym obciążeniem się odwdzięczy żywotnością ;-)
 6. Napisz do ARESa (ares@aresairsoft.com) Trzy lata temu napisałem do nich odnośnie gołej górnej szyny z tego katalogu i taka była ich odpowiedź. Wszystko skoordynowane przez mejla i PayPal. Ewentualnie mam gdzieś stockową JG, której nie używam, jak chcesz możemy się zgadać.
 7. Gdyby tylko skoordynowali się z jakąś grupą robiącą reko anty-terrorystów to trzeba przyznać, że byłby mil-sim stulecia.
 8. omonon

  80m

  Nie ma znaczenia co sądzisz. Kolega napisał jasno: 450fps na 0,2g. Jeśli gnat ma 450fps na 0,2g to spełnia podane kryterium. Gdyby zapytał o gnata z 1,9J na wylocie to nie pisał bym o JC i 2,3J :).
 9. Znalezienie sobie odpowiedniego miejsca... wtedy nawet ze sprężynowym pistoletem można zostać snajperem ;)
 10. gratek

  80m

  Po pierwsze sukcesywnie przechodzi się na pomiar w J. Po drugie kolega pisząc o 450fps miał zapewne na myśli limit szturmowy czyli ~1.9J. Robienie tego na 2.3J na docelowych i traktowanie tego jako szturm, bo ma 450@0.20 jest dla mnie leceniem w chuja na równi z terminatorką.
 11. Kto to zrobił? Ktoooo? W jakich okolicznościach? Wincyj info!
 12. Wleci flat od maple leaf - kulki dobiore pod zasięg i J Docelowo wlatuje też cylinder typ 0 od modify
 13. omonon

  80m

  80m ale do dużego celu. No i 450fps na 0,2 na docelowych da więcej niż 1,9J. Nie, żeby łatwo i za pierwszą próbą ale nie jest to nierealne, zwłaszcza, jak uda się osiągnąć ładnego, sporego JC. Sądzę, że przy 450fps na 0,2g spokojnie uda się wycisnąć 2,3J przy kulce dobranej pod flatka, najpewniej jakieś 0,45g.Tylko musi to poskładać ktoś z głową i doświadczeniem, bez ruchania na częściach.
 14. Oddziały zamorskie Imperium zgłaszają się :) Wielka Brytania: 1. Domino, 2. Kolba, 3. Janik, 4. Cortes, 5. Hubert 6... Niemcy: 1. Michael 2. ...
 15. Obowiązkowy flathop ;] i 0.40-0.45-tki Zależnie od limitów dmr na polach .
 16. Yesterday
 17. Alduric

  Beryl

  Odezwę się jak go jutro skończę. Może zadowoli Cię to na tyle, że będę mógł Ci pomóc ;)
 18. Myślę, że organizatorzy nie wyrzucą gracza ;) Mogą jedynie nie dopuścić danej repliki do gry albo narzucić inne obostrzenia. Jeszcze przedyskutujemy daną kwestię ale jeżeli ktoś w zakupowej rozpisce na następny sezon nie ma w planach czterotaktu a już posiada strzelbę to dostanie niższy limit kulek w magazynku. Prawdopodobnie będą to 4 kulki ale to jeszcze nic pewnego. Jeżeli ktoś nie ma ani czterotakta ani strzelby to tu bym radził odczekać dłużej i zaopatrzyć się w replikę docelową na Wielką Wojnę czyli czterotakt. Różnica w kwotach nie jest wkońcu aż tak wielka (mówię tu o wartościach procentowych). Osoba która chce brać udział w grze a nie ma repliki może otrzymać inną rolę niż strzelec. Pamiętajmy, że ktoś powinien być medykiem, to kluczowe zadanie. Saper też będzie miał co robić. Siostra miłosierdzia mówiąca jedynie po francusku to niełatwa rola. Czy kapłan podnoszący morale w pruskich okopach. Jest mnóstwo opcji do wyboru. Tak było sporo dziwnej broni. Sam chętnie wybrałbym się na front z dubeltówką. Ale narzućmy sobie w miarę możliwości rygor unifikacji uzbrojenia. Wydaje mi się, że ta trudna droga zawiedzie nas do ciekawego celu. "Koszerność"? To chyba słowo zabronione w ASH ;)
 19. Lufa Lambda Five 6.05 AEG 430mm Pneumatyka zostaje Zębatki https://gunfire.com/pl/products/komplet-stalowych-kol-zebatych-cnc-low-noise-high-torque-100-300-1152214523.html#close? Komora póki co zostanie/ew. wleci któraś z zaplecza guma - https://gunfire.com/pl/products/gumka-hu-70-aeg-niebieska-1152217808.html Silnik - https://gunfire.com/pl/products/silnik-tornado-f1-high-torque-gen-2-krotki-1152209299.html Spring: M150guarder/tornado + Sorbopad Bore Up 1/8 " 70 degrees Może być czy coś byś zmienił (większość rzeczy które wymieniłeś są niedostępne - jakieś alternatywy?)
 20. Nie sądzę, by jakakolwiek z firm produkujących - zarabiających na produkcji tego typu elementów, "w prezencie" udostępniała potencjalnej konkurencji na tacy materiały do produkcji. A z drugiej strony chciałbym zobaczyć kogoś kto kupuje replikę, rozbiera ją na elementy pierwsze, kupuje przyzwoity sprzęt pomiarowy (dobrej jakości suwmiarkę, mikrometr, szczelinomierz i t.p. i "dla hecy" zdejmuje wszystkie wymiary, tworząc rysunki techniczne które miałyby jakąś sensowną wartość... Powodzenia życzę w szukaniu czegoś sensownego.
 21. Ja zrobiłem testy na 0,45 specna. Lata to w miarę dobrze = przeważnie choć nie zawsze udaje się trafić w tarczę wielkości 500x500 mm (subiektywny punkt widzenia, bo nie miałem kulek tej samej wagi, żeby porównać). Zmierzony zasięg skuteczny do 80 m (na tyle kulki dolatują do tarczy) z dalszej odległości czasem udaje się trafić lecz delikatnie trzeba lobować = spadają pod tarczą. Chcę jeszcze pozmieniać coś w replice i sprawdzić czy się coś zmieni. Kupiłem też lepsze kulki czyli 0,45 BLS oraz zestaw tuningowy alu do cm 700 z TG z aluminiową prowadnicą spręzyny z łożyskiem, tłokiem alu i sprężyną na 575 fps. Z zestawu wykorzystam sprężynę i prowadnicę z łożyskiem (jakoś nie do końca wierzę w ten super aluminiowy tłok, bo boję się że to cylinder mi porysuje). Celuję w te 570 - 580 fps i poprawienie zasięgu skutecznego o 10-15 m więcej (czyli w granicach 90-95 m). Zobaczę czy uda się to zrobić. Na razie wszystkie inne bebechy stockowe zostają.
 22. dlaczego jak komus sie udalo cos osiagnac to jest odrazu naciagasczem , 399 eur to chyba nie jest duzo ( Modify tez tyle kosztuje ) za cos co strzela prosto z pudelka na przyzwoitym poziomie SRS-a za 399 euro nie kupisz czyli to tez sa naciagacze ?
 23. Hej, Mam już dla was zdjęcia. Są w małym rozmiarze, dostosowane do facebooka, instagrama i miejsca na dysku google. Jeżeli ktoś chciałby je w oryginalnym rozmiarze 5184 x 3456 lub chciałby bym coś usunęła, podrasowała to piszcie na e-mail beata.niem.94@o2.pl. Nie oceniam, więc można śmiało prosić. Nie musicie też się bawić w podpisywanie autora byleby nie przerabiać na czarno-biało.. Film już niedługo! Cieszę się, że mogłam ostatni raz odwiedzić to miejsce. Nie wszędzie z wami byłam, ale zawsze stawiam wyżej nie przeszkadzanie wam niż zdjęcia. Czasem po prostu się bałam :D. https://drive.google.com/open?id=1qfflWa1IsExkJcQCOxt84zubX7XSkm6g
 24. Również i ja dziękuję za grę! Emocje w końcu już opadły. Niesamowita rozgrywka z niespodziewanymi efektami! Pierwszy raz miałem tak dużo swoich na sumieniu ;) No i te epickie zabójstwo kawałkiem styropianu! Szkoda, że już tam nie wrócimy...
 25. Ochotnicy wystąp. ;) Jedziemy z listą, za Króla i Ojczyznę! Wielka Brytania: 1. Domino, 2. Kolba, 3. Janik, 4. Cortes, 5. ... Niemcy: 1. Michael 2. ...
 26. Gratek, a jaki to konkretnie silnik? I jaki amperaż w lipolu :)
 27. Last week
 28. gratek

  80m

  Na 450/1.9J nie osiągniesz 80m skutecznego. Chyba, że jesteś serwisantem Majonezem MK i nawijasz makaron.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...