Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OMEGA (Maple leaf vs. Airsoftpro


Recommended Posts

Witam, 

Chciałbym poruszyć temat Dystanserów HU, konkretniej Dystanserów flat - a jescze konkretniej rodziny OMEGA. 

Chciałbym dowiedzieć się więcej o różnicach, wadach, zaletach, połączeniach z konkretnymi gumkami, czy innych atrybutach tych gumek HOP-UP opartych na waszych opiniach, doświadczeniach, albo materiałach z internetu. 

Osobiście miałem włożoną Omegę od Airsoftpro do repliki snajperskiej CYMA CM.700, W połączeniu z Macaronem 60, który to zestaw  dużo odmieniła już po zmianie ze STOCKA na plus. Decyzja na taki Dystanser to oczywiście była cena, ale wiadomo i być może "Cebulaczek traci podwójnie". może niesłusznie :) Jednak co powrwsze rzuciło się w oczy to wykonanie. czerwona Omega (airsoftpro) na miejscu kontaktu z Gumką hop-siup, miała dziwną szwę, postrzelałem trochę, nic specjalnego się nie rzucał w oczy, jednak po czasie tę szwę nożykiem delikatnie I równo z powierzchnią uciąłem co nieznacznie poprawiło loty kulek. 

Po black Friday udało się zdobyć taniej gumkę Maple Leaf. doperio ją będę wkładał. poniżej na zdj mały, niekonkretny comparison side2side bez jakiegoś odniesienia na szybko. w razie potrzeby mogę zrobić konkrentiejszy. 

 

1. (od góry) Czerwona (AP) jest minimalnie większa od Czarnej (ML) 

2. (od boku) ML okazuje się ciut wyższa i bardziej "fit" :p

3. (od przodu) ML wykonanie i łuk.  sami sobie odpowiedzcie :) 

 

1544355514139892395674246257472.jpg

15443558196158685277134937770100.jpg

15443559542663558344474286607822.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...