Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Alien

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Alien

 1. Witam. Po przekopaniu sie przez 21 stron i nie znajdując odpowiedzi na nurtujący mnie temat, zwracam się do Was:

   

  dzisiaj rano odebrałem swoją replikę, zakupioną na http://www.taiwangun.com/ i parę rzeczy wzbudziło mój niepokój. Mianowicie całkowicie luźna muszka, radośnie tańcząca na tej pseudo prowadnicy, na której jest mocowana. Niby jest tam jakaś śruba, ale nie mam nigdzie tak maleńkiego śrubokręta ani imbusa. Nie znalazłem też takowego ustrojstwa w pudełku. Problem prowizorycznie rozwiązany za pomocą podkładki i wciśnięcia muszki na siłę.

  Druga sprawa, która mnie bardzo zaniepokoiła to wspominany tutaj dość często w postach mikrofon do magazynka, którego także u siebie nie stwierdziłem... :/

   

  Biorąc pod uwagę, że nie dostałem od panów z taiwangun obiecanej na stronce taśmy z nabojami i tym, że nie zamontowali mi HU guardera, tak jak prosiłem przy zakupie, to jestem trochę zdegustowany...

   

  na koniec mam trzy prośby do Was:

  1. czy może ktoś zamieścić dokładną rozpiskę co było w pudełku (z każdą dodatkową śrubką, imbuskiem i innym ustrojstwem)

  2. czy może ktoś zamieścić instrukcję jak należy używać tego maga elektrycznego (nigdzie w temacie nie znalazłem). przeczytałem natomiast, że jak będziemy mieć ciągle na auto (tak jak myślałem, że trzeba) to połamią się zębatki.

  3. czy wspomniany wyżej HU Guarder’a nadaje się do tej repliki ? były wymieniane różne typy, ale to z mocniejszymi sprężynami. Ja używam stokowej sprężyny.

   

  Dziękuję za pomoc

  Pozdrawiam

  Alien

×
×
 • Create New...