Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

W00jtek

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by W00jtek

  1. Jeśli chodzi o Kraków, to zapraszam na Pasternik. Jest to najlepsza strzelnica w Krakowie, która ma spory arsenał do wypożyczenia, można odbyć kursy ze strzelania i to wszystko za rozsądna cenę. Zwiedziłem wszystkie strzelnice w Krakowie i najbliższej okolicy i moim zdaniem ta jest najlepsza. Posiada wszystko co na strzelnicy jest potrzebne, a po za tym wokół strzelnicy są firmy/kluby, które wypożyczają broń, szkolą a nawet organizują różne imprezy/eventy na strzelnicy. Możecie sprawdzić ofertę jednego z takich klubów, który znajduje się tuż obok strzelnicy: https://gotoshoot.com/pl/

  2. Ja swojego AK-47 (kalashnikov) kupiłem w Plus Lombardzie (http://www.plus-lombard.pl/) i była to bardzo dobra decyzja. Zaoszczędziłem koło 250zł, a broń spisuje się bez zarzutu. Replika była w idealnym stanie, sprawna ze wszystkimi elementami zestawu, a nawet dostałem 2000 kulek GRATIS. Uważam, że jeżeli znalazłeś replikę w lombardzie to sprawdź czy wszytko jest ok i bierz. Nie ma co przepłacać, jak replika jest porządnie zrobiona to posłuży Ci jeszcze przez wiele lat.

  3. Zachęcam do sprawdzenia oferty firmy GoToShoot - https://gotoshoot.com/pl/ . Jest to firma, która udziela kursów i nauk ze strzelania, a także organizuje imprezy integracyjne na strzelnicy. W swojej ofercie mają wiele rodzajów broni, wiec każdy znajdzie coś dla siebie. Firma korzysta ze strzelnicy na Pasterniku. Ceny mają w porządku. Kilka razy byłem sobie postrzelać i myślę, że jest to bardzo fajne hobby :)

×
×
  • Create New...