Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

siodemkaaa

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by siodemkaaa

 1. Na pewno chce się zagłębić bardziej w airosft, jednym z powodów to po prostu zadbanie o siebie i zdrowie, a z racji takiej, że jestem wielkim fanem broni palnej, czy nawet np call of duty, to jest to bardzo dobra opcja żeby połączyć te dwie rzeczy. Na pewno kiedyś w przyszłości chciałbym kupić coś lepszego nawet może coś z HPA ale wydaje mi się, że na pierwszy rok czy dwa to co mam powinno wystarczyć. Będę zostawał przy modelach M4 bo najbardziej mi się podobają wizualnie, więc nawet jak plan z HPA się zmieni i zainwestuje po prostu w coś lepszego z AEG to części zapasowe na pewno się przydadzą. 

  Czy w takim razie macie w Warszawie kogoś do polecenia, kto na początek i za niewielkim kosztem mógłby tak jak piszecie, doszczelnić, przesmarować i wymienić niektóre elementy tak aby replika była dokładniejsza? bo najbardziej mi w sumie na tym zależy bo co zauważyłem, to mega precyzyjna to ona nie jest, a chciałbym tak aby wszystkie kulki leciały mniej więcej w ten sam punkt. 

 2. Jak wyżej, planuje mały wstępny tuning repliki. Wiem, że to nie jest replika najwyższego stopnia, ale chciałbym trochę coś podkręcić aby była nieco lepsza niż stockowa, co polecacie na wstępie? Pewnie sam się w to pobawię zamiast oddawać gdzieś do serwisu.

×
×
 • Create New...