Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Janko35

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Janko35

 1. Posiadam replikę HK 416 od WE i mam problem polegający na luzach w body. Jak zlikwidować tą usterkę aby górna i dolna część była stabilna? Gdzieś czytałem, że pomóc może PIN usztywniający który zastępuję fabryczny z przodu. Jaki to PIN, gdzie go można kupić i czy będzie kompatybilny - NIE WIEM! Może jest inna opcja? Jak tak to czekam na propozycję. Proszę was użytkowników HK 416 WE o pomoc. Jak ma ktoś wiedzę na ten temat to czekam :(

 2. Witam

   

  Posiadam MP5 dokładnie SR5-SD5 GEN.II SRC Znajduję się w niej stała kolba która już mi się znudziła i chciałbym wymienić ją na kolbę z siłownikiem. Szukałem po sklepach, forach, hurtowniach. Nigdzie nie ma takich kolb SRC bynajmniej ja nie mogę znaleźć.

   

  Czy ktoś próbował montować kolbę z siłownikiem do MP5 SRC innego producenta np. Classic Army, Cymy itp itd ? Może ktoś zna źródło gdzie można nabyć kolbę SRC bądź jakąkolwiek? Zależy mi na kompatybilności. Mocne przeróbki nie wchodzą w grę.

 3. widać, że znają się na rzeczy. :wink:

   

  Większa część z was nie wie co to obóz bo nigdy na nim widocznie nie była. Zloty, strzelanki a obozy dla dzieci od przedziału wiekowego 12-17 organizowane przez biura podróży takie jak Vogue Travel to nie jest WOJNA. To czas w którym dzieci, młodzież odcina pępowinę od swoich rodziców i robi to na co ma ochotę. Robi to tak, żeby się nie nudzić, realizować marzenia, dobry program i chce coś zobaczyć a nawet nauczyć. To zdecydowanie lepsze niż oglądanie dzieci w pod klatką bloku obalających tanie wina i dopiększające papierosem. Kto ma dzieci i jest dojrzałym człowiekiem zapewne zrozumie moją wypowiedź. Apropo synku biura Vogue Travel. To marka z której dzieci wracają z dużymi bananami na buziach i nie ważne czy to jest Manga czy ASG. Wykwalifikowana kadra dobrze przygotowana przez DOBRE biuro zrobi wszystko aby dzieci nie odczuwały lipy i się dobrze bawiły. Są biura i są Biura jak to powiadają. Jak masz zamiar nadszarpywać reputację czepiając się literówki takiej jak brak litery ,,i" pomiędzy US Army a Marines to najpierw przeanalizuj chęć swojej wypowiedzi i pomyśl logicznie za nim coś palniesz...

 4. Jar Mix to El Dorado jeżeli chodzi o zakupy Air Softowe. Obsługa jest rewelacyjna. Wiem bo sam kupuję i jestem bardzo zadowolony. Jak dla mnie jedyny taki unikatowy sklep. Duży asortyment, markowe produkty oraz wysoka jakość. Polecam bo naprawdę warto:)

   

   

  PS: To brzmi jak słodzenie ale to moja szczera opinia.

  Janko

 5. Posiadam G36c jestem nowicjuszem i nie wiem gdzie się z tym wpisać i nie bardzo znam się na udoskonalaniu takiego sprzętu. Karabinek jest firmy JG. Zastanawiam się jakie ma minusy taki karabin i co można wymienić by zwiększył swoje możliwości. Co się często psuje? Jak konserwować? I czy ogólnie warto coś zmieniać. Dysponuje kwotą 200zł miesięcznie myśle że ta informacja pomoże w udzieleniu mi pomocy. Licze na odpowiedź i dyskusje. Pozdro :uśmiech:

×
×
 • Create New...