Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marcin_d

Użytkownik
 • Content Count

  320
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by marcin_d

 1. Niestety nie jest to takie proste :-( Tam udostępnił i nie musi się godzić na rozpowszechnianie tego tutaj.

   

  Ale pewni jesteście? Bo przecież nikt nie kopiuje danych z fb tylko zamieszcza do nich link, jak koleś chce to może je usunąć z fejsa, to i link przestanie działać.

 2. Wiesz dlaczego ludzie się zrażają do pomagania nowicjuszom? Przez takie zachowanie jak Twoje. Przeczytałeś poradnik i linki, które tu zostały zamieszczone? Jeżeli tak to odpowiedź dotyczącą tej cymy znasz. Jak nie przeczytałeś to nie marnuj czasu dorosłych. Proponuję - podejmij śmiałą męską decyzje!

 3. Krótko: ASG to nie armia. Gracze są ważniejsi niż replika. Oddupcie się od realizacji pola walki ( na twojadupa.pl obejrzyjcie sobie roztrzeliwanie przez uSS army chorych talibów czy jak ich tam zwom w TV). ASG jako sport przygotowuje nas do pewnych działań wstępnych! Jak są fajni goście-instruktorzy to nawet i patriotycznych elementów nie zabraknie. Jaki pancerz? W ASG musisz dopasować osłonę do tego żeby odczuć trafienie !

   

  wtf-gma.jpg

 4. Ja kiedyś kupiłem używki właśnie u nich i byłem zadowolony. Niemniej to loteria i teraz nie praktykuje kupowania używanych butów. Na szczelankę 4 godziną gdzie przejdziesz w sumie 4 km pewnie nie zaszkodzą, ale jak chcesz polegać na nich w sytuacjach bardziej wymagających to już tylko buty dobrze dobrane i rozchodzone na Twojej stopie.

×
×
 • Create New...