Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] SS90 czy VSR ??


Recommended Posts

Ello, na początek powiem ze jestem początkującym który przejzał forum i prawde mówiąc dzięki temu ma juz kompletny mętlik w głowie...

 

Mój problem polega na tym ze mimo iż uzbierałem juz pieniądze (600zł) i od dłuzszego czasu rozglądam się po sklepach to nie mogę znaleść niczego co by mnie zadawalało ( pod względem zasięgu i celności) a nie miało u was po trochu złej i dobrej opinii...

 

Myślałem o Sig Sauer 90 i o Super 9 PRO VERSION 2. SS90 jest ogulno dostępny w sieci... ale S9 Pro V2 jest dostępny dopiero w sklepach zagranicznych...

 

A oto i moje pytanie:

Czy mi (jako początkującemu) opłaca się kupić któryś z tych karabinów? czy moze opłacało by się bardziej kupić jakiś inny model.... Jeśli tak to jaki?

Link to post
Share on other sites

fakt, jeszcze "dwie stowki" i masz VSR-10 Pro-Sniper na MG za 799 otrzymujesz duzo lepszy karabinek od podanych przez Ciebie, do VSR jest tez duzo bajerow zwiekszajacych moc tej broni wiec z uplywem czasu mozesz go poddac "ulepszeniom" z S9 za duzo nie wycisniesz....

Link to post
Share on other sites

Doom_shadow napisał:

eh... thx za te informacje... ale łaczny koszt w najlepszym przepadku to 1049zł + koszt przesyłki... to przekracza moje mozliwości... no jak narazie mam tylko 600zł czy nieda się za powiedzmy 800zł kupić coś co strzela na duzy dystans z dobrą precyzją?
nie musisz kupowac od razu snajpy "full wypas" tym bardziej, ze ograniczaja Cie fundusze. Za 800zl kupujesz nowke VSR na MG musisz jeszcze doliczyc okolo 100zl na optyke i pierscienie, jak wczesniej pisales jestes poczatkujacym snajperem wiec na poczatek powinno Ci wystarczyc zeby potrenowac podchodzenie, wypracowanie pozycji, techniki itp. z czasem dokupisz sobie lufe prec, a pozniej jakis upgrade.
Link to post
Share on other sites

eeeee tam DariuszM, czepiasz sie, po prostu wbily mu sie dwa klawisze naraz ;) kazdemu z nas sie to zdarza...

Wiec standardowo bedzie miala zasieg zblizony do elektyka, po wsadzeniu lufy prec. najprawdopodobnie bedziesz mial ta przewage, ze na granicy zasiegu sciagniesz goscia 1 strzalem 8) . Nigdy nie strzelalem z VSRki, wiec moze wlasciciele owych modeli bardziej przybliza Ci ten temat

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...