Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning emki do 150 ;]


Recommended Posts

Witam w mojej emaczce aktualnie znajdują się poniższe części.

-Bore Up od Hurricane

- 120m

-zębatki CA

-szkielet scr stock

-łożyskowa prowadnica sprężyny

-silnik sm4-1 src super 100 480sa motor long ;]

-precka

-HU g&p

 

 

już niedługo kable niskooporowe i moseft

 

Na moje oko to poza sprężyną trzeba wymienić silnik,szkielet, batka lipo (jaka) i zębatki tylko na jakie. Ma to być karabin wsparcia czyli semi i serie w celu utrzymania wroga w miejscu, fajnie by było gdybym na podanych częściach mógł strzelać na auto ;]

Link to post
Share on other sites

To zależy głównie ile masz kasy na tuning, bo tak jak mówiłeś batka 11.1V, zębatki, szkielet i silnik. Tutaj możesz inwestować w chińszczyznę, choć to zawsze jest ryzyko, najmniejsze przy silniku (JG z V gen. lub Elementa, te zbierają na razie dobre opinie - niedaleko im do Systemowskich Magnumów). Zębatki o przełożeniu rzędu TU/STU, CA będą ok. Szkielet to już gorsza sprawa, najbezpieczniej jest zaopatrzyć się w szkielet BFT, ale cholernie drogi jest. W przypadku tych wszystkich rzeczy eMki GFC dawały sobie radę z M150, więc przy BU, jakby udało Ci się wyhaczyć gdzieś GFC na części, mógłbyś zaryzykować.

Komory G&P też najlepsze nie są, KA w tej dziedzinie prowadzi.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

400zł to połowa wartości repliki z której pochodzi < ; Ale tak, o tym mówiłem, choć jak na mój gust to dołożyłbym już te 75zł do BFT, raz na ileś tam chińskich szkieletów trafi się feler i będzie buba.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites

To jak kolega ma kase to zamiast bore-up'u Hurricane z płaskimi głowicami wolałbym dopłacić i kupić Guardera/Systeme i mieć ciszej chodzące gb i żeby szkielet nie dostawał tak po d**** . Chcesz tam wstawić m120 czy m150 ?

 

Edit: Już wiem jaką sprężynę

Edited by bomba095
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...