Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Selektor ognia


Recommended Posts

Witam, nie mam typowej M4 produkcji jednej firmy lecz raczej tzw składaka, szlachetniej custom :) A problem mam w tym iż gdy zaczynam z niej strzelać często mam tak, że semi nie działa tak jak powinno (spust daje się nacisnąć jednak nie pada strzał, a czuć jakby był w połowie na safe, czyli jakby ocierało o ten dzyndzel od blokady w środku GB). Gdy przełączę na auto i oddam kilka strzałów po czym wrócę na semi, to daje rade strzelić losowo 1-10 i znowu taka maniana. Nie sądzę aby batka była za słaba bo auto idzie dobrze. Jedynych problemów doszukuje się w selektorze ognia bądź rozdzielaczu ponieważ wyjęte są z P&J jeszcze I gen. Choć może i winić nawet ten dzyndzel od blokady spustu(niewykształcony za dobrze? może za wczesnie dawać safe?) Batka to 9,6v Intellect na silniku elementa z niskooporowym okablowaniem ("szczelne") i mosfetem Gate'a, szkielet wzmocniony deep fire, spring m140...A dodatkowo problem pojawiał się i w pierwszym body z abs'u jak i obecnym full metal MeTac Vltor. Proszę o pomoc bądź jakiekolwiek sugestie bo nie mam pojęcia czego się czepić aby to naprawić... :wink:

Link to post
Share on other sites

Wymieniłem płytkę wraz z rozdzielaczem, obydwie części DF aby pasowały do GB, ocieranie o body wyeliminowane a problem nadal istnieje. Czytając podobny wątek większość proponowała mocniejszą baterię. Dla spokoju na dniach postaram się sprawdzić na 12V i zobaczymy czy problem minie, jak nie to się poddaję i będę strzelał z procy :killer:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...