Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Może ktoś się skusi na Kaczawskie?


Recommended Posts

Jako że nie jest to forum survivalowe, nie mogłem znaleźć działu stricte pasującego do mojej propozycji... mam zatem nadzieje że umieściłem to w dobrym miejscu. A zamieszczam to na tym forum bo wiem, że tutaj mogę znaleźć kogoś chętnego.

 

Ale do rzeczy:

Szukając ciekawego miejsca na wypad semi survivalowy zaciekawił mnie post Jackusa- użytkownika jednego z for survivalowych, na temat gór Kaczawskich. Napisałem więc do niego (okazał się bardzo życzliwą osobą) i po krótkiej rozmowie było już wiadomo, że właśnie to będzie cel naszej podróży. W planach eksploracja jaskiń, próbowanie zielonej kuchni, kilku patentów itd.

 

Niestety (jak to przy wielkich planach) ekipa trochę się posypała (pieniążki, urlopy i inne utrudnienia cywilizacyjne) i w rezultacie zostały 3 osoby.

 

Doszedłem więc do wniosku, że narażając życie (i cnotę) możnaby zaproponować wyjazd szerszemu, nieznajomemu towarzystwu

 

Tak więc pytam- czy ktoś byłby chętny na wypad w Góry Kaczawskie w dniach (prawdopodobnie) 18 (lub19) do 23(24) września? Zawsze ciekawie jest poznać nowych ludzi, a teren jest na prawdę fajny (dostałem od Jackusa skan mapy z zaznaczonymi ciekawymi miejscami, jaskiniami, sztolniami, opuszczoną stacją radarową itd) więc zaplanowaliśmy ciekawą trasę. Oczywiście zapewniony nocleg w pięciogwiazdkowym... lesie (podobno Jackus jest znajomym leśniczego i może o obecności poinformować). Co do sprzętu- każdy zabiera tyle...ile ma zamiar przez tydzień nosić na plecach. Koszty- tylko dojazd, ewentualnie prowiant. Po szczegółowe informacje proszę pisać tutaj (tak żeby wszyscy mieli wgląd co się dzieje), ewentualnie jak się czuje potrzebę można do mnie pisać na gg: 6997217 (bardzo często dostępny).

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...