Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Midcapy do m15/m4


Recommended Posts

ja mam aktualnie 4 midcapy GP do M-ki

 

mialem 5

 

wszystkie sie tna - bo taka ich konstrukcja

 

srodki zaradcze:

- nie ladowac wiecej jak 100 kulek

- co jakis czas rozbierac maga, czyscic, smarowac silikonem i rozciagac sprezynke (ona lubi wracac do poprzedniego stadium)

- nie zostawiac kulek w magach (co oslabia sprezynke)

Link to post
Share on other sites

ja mialem w zasadzie 2 krotkie midcapy VN G&P, mimo smarowania za gleboko wchodzily w gniazdo ciely sie i nie podawaly kulek , w efekcie bylo sporo strzalow na pusto....wiec je wymienilem, lepiej wez cos innego np lowcapa TM lub lowa na 30 kulek STARowskiego jak lubisz klimat i zmiane magow pod ogniem :)

Link to post
Share on other sites

mid cupy tną się tylko zimą, latem nie miałem ani jednego zacięcia, a obecnie używam dwóch. W razie zacięcia postępujemy w poniższy sposób: wyciągamy magazynek i zdecydowanym ruchem stukamy się nim w hełm, głowę lub nasade dłoni. Zawsze pomaga, bo zacięcia są spowodowane przekręceniem się spręzynki.

Link to post
Share on other sites
  • 6 years later...

Witam forumowiczów, mam problem, otóż posiadam M4 Sopmod z BoYi planuję zakup mid-capów do niej, w oko wpadł mi ten magazynek:

 

http://www.taiwangun.com/magazynki_magazynki_aeg_mid-cap/magazynek_mid-cap_do_bipdw_boyi-216.html

 

Proszę o opinie użytkowników, czy ktoś może używa tych magów(i czy pasują bez problemu)? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

skoro już temat od mid capach do m4...

Mam problem, otórz mam replikę SRC i zakupiłem do niej mid cap'y CA no i gdy je włożyłem do karabinu to mi kulek nie pobierało i miałem straszne luzy. Postanowiłem je obkleić taśmą no i teraz pobiera kulki ale gdy strzelam: raz mi strzela łądnie, raz w ogóle i kulki się zacinają albo na odległość 1-5m lub jakieś 20m

Czy są jakieś inne na to sposoby

Proszę o pomoc!

Link to post
Share on other sites

A z innych magazynków strzela dobrze low capy czy hi capy?

Nasmarowałeś magazynki olejem silikonowym? I najważniejsze jest pierwsze ładowanie, nie na full tylko stopniowo po 10 kulek. Ja nigdy nie ładuje mid capów na full bo mają tendencję do zacinania się.I ja też zaobserwowałem to że nie wszystkie kulki lecą jak powinny i lubią opadać tuż przed lufą.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Mid-cupy są tragiczne w eksploatacji, szkoda broni po co ma na pusto strzelać, ja osobiście mam dwa hi-cap, ładuję ile wymaga rozgrywka (czyli przeważnie 100BB w jeden), wkurzają mnie jak grzechoczą niestety, a na nocne strzelanki trzy low-capy spokojnie wystarczą.

Link to post
Share on other sites

Tragiczne są jak się bierze jakąś beznadziejną firmę i się nie dba o magazynki. Moje katuje od 2 lat w błocie, w wodzie słodkiej i słonej, w śniegu, piasku i ZERO czyszczenia. Wytrzepanie, tylko odłożenie do przeschnięcia i dalej działają. Firma MAG, midy plastikowe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...