Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No to walnę haka dla was, bo mi się pomysły wyczerpały.

Tryb AUTO jest, działa dobrze, ale do momentu aż się przełączy na tryb SEMI, wtedy pada jeden strzał i po tym zero reakcji na spust (silnik nie dostaje prądu), obojętne na którym trybie.

 

Dodam, że: kable w porządku, przebicia nie ma, wymieniony przerywacz nie pomógł, płytka selektora w porządku, podkładkowanie dobre, styki wyczyszczone, bateria dobrze dobrana, bezpiecznik 30A też dobrze dobrany.

 

Problem pojawił się po serwisie w sklepie. Replika nie moja, a muszę ją do soboty skończyć. Zastanawiam się na kostką stykową, ale 3 razy sprawdziłem ułożenie po otworzeniu gearboxa i wszystko ok. Macie jakieś pomysły? Może to być od baterii? Czy raczej części gearboxa?

Link to post
Share on other sites

Zobacz przerywacz. I płytkę selektora czy jej nic nie blokuje.

 

Pozdrawiam.

 

 

Płytka chodzi gładko, żadnych zgrzytów z nią nie ma. Przerywacza, chyba, nic nie blokuje, ale jeszcze jutro sprawdzę. Czy jakaś cześć ze szkieletu odpowiada za tryb strzału? Bo z znalazłem mały ząbek, coś jak od zębatki, w okolicach kostki stykowej. Myślałem, że to od przerywacza, ale wymieniłem tę część i nadal jest to samo. Sęk w tym, że jeżeli silnik jest wyjęty, ale podpięty to na każdym trybie jest odwód, jeżeli silnik wsadzę i strzelę na SEMI to traci obwód, ale spustem da się poruszać, stawiam na przerywacz, ale nie wiem co dokładnie może z nim być nie tak.

Edited by semp92
Link to post
Share on other sites

Znalazłem. Urwany ząbek ze szkieletu przytrzymujący kostkę stykową, aby bardzo nie uciekała do tyłu. Rozwiązanie poprzez wywiercenie dziurki i wklejenie kawałeczka bardzo twardego drutu. Także ludzie patrzcie na malutki ząbek bo nigdy nic nie wiadomo :wink:

 

Do zamknięcia

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...