Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magi do AK Beta Specnaz Cymy


Recommended Posts

Witam.

 

Wracam do strzelania po dluzszym czasie, przez jakies 3 lata zupelnie sie tym nie interesowalem, w zwiazku z czym nie jestem na biezaco z informacjami. Nabylem niedawno AK Beta Specnaz firmy Cyma (wiem, sredni zakup, ale na razie mi wystarczy). Ogolnie karabinek jest w porzadku, jest jednak jedna rzecz ktora mnie denerwuje.. Magazynek. Nie znosze hi capow. Dlatego zwracam sie do Was z pytaniem - czy mozna gdzies nabyc takie krotkie low, albo mid-capy do tej repliki? Szukalem po tych sklepach, ktore zapamietalem i ktore wyskoczyly mi w google, szukalem na forum - nigdzie nie moge znalezc na ten temat informacji (ba - na forum nie ma nawet konkretnego info o tej replice). Bede wdzieczny za kazda pomoc.

 

PS. Jesli zalozylem temat w zlym miejscu - wybaczcie.. ;)

Link to post
Share on other sites

Stary, dzieki Ci wielkie za ten link :). Dokladnie o ten magazynek mi chodzilo i nigdzie go nie moglem znalezc.

 

Jeszcze jedno pytanie - czy ktoras z luf precyzyjnych (6.04 albo 6.03 mm) pasuje do tego modelu bez przerobek? Komora HU jest taka sama jak w wiekszosci AK Cymy. Lufa moze byc nawet do 150 mm dluzsza, bo zamierzam ja zakryc tlumikiem ;).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...