Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wzmocnienie m4a1


Recommended Posts

Witam

Mam już moją emke chwilę i brak mi trochę mocy . Nie to żebym był jakimś tam napalonym dzieciakiem na fpsy :wink:

Chcę zwiększyć nieco moc z 330 fps bo tereny na których ja się strzelam to raczej zalesione okolice . Z rzadka budynki , dlatego potrzebuję ciut większy zasięg po tym jak zobaczyłem moc pewnej dobrze podrasowanej giety , która miała 2x większy zasięg niż moja .

 

Chce maksymalnie polecieć do 450 FPS ponieważ więcej nie potrzebuje i mam do wyboru 2 opcje

 

1. Kupuje ten oto poniżej przedstawiony zestaw całego górnego szkieletu GB i w 1 minute mogę z 330 fps skoczyć do ok.420 fps

http://www.madonion.eu/Zestaw_D_do_tuningu_M4_BoreUp_p492.html

2. Albo wybieram taki o to zestaw do tuningu

http://www.madonion.eu/Tuning_replik_ICS_do_450_fps_opcja_II_p832.html

 

Problem mój tkwi w baterii . Mam 2x 9.6V 1800 mah , są jak nóweczki bo ładowane dopiero po ok. 4 razy i przy zwiększeniu mocy aż do 450 musiałbym jednak mieć te 10.8V bo wydaje mi się że sprężyna M130 byłaby ciut za ciężka dla 9.6V

 

Po za tym nie mam obejścia z tuningiem i prosiłbym was o jakąś rade . Czy taki tuning nie nadwyręży reszty GB ? Czy jeśli mam porywać się na takie coś to już wymieniać całego GB czy wymiana połowy z tego , czyli tej górnej części by wystarczyła ?

 

Z tymi pytaniami pozostawię ten temat w nadziei że mnie nie zjecie :P

Link to post
Share on other sites

Jeśli Twoja emka to nie ics zapomnij o takim tuningu. W ics zebatki i silnik spokojnie by hulały na m130. Nie musisz wiec zmieniac batki.

Na poprawę skutecznego zasięgu oplaca się zakupic porządną preclufe np km head.

 

A jeśli to ICS to wymiana springa na m120 i założenie precki da ci ponad 450 FPS

 

sam posiadam tę emkę i sam się zdziwiłem jak kolega przestrzeliwał mi ją na chrono i wyszło 460 fps

a założoną mam właśnie sprężynęM120 i preckę G&G (którą i tak zmienię na promyka) :D

 

wg. mnie wystarczy założyć sprężynę m120 , jakąś preckę

i do tego prowadnicę sprężyny na mocniejszą i tłok można ale nie koniecznie...

 

szkielet gearboxa wytrzymie m140

zembatki także

 

 

 

EDYTA :

 

z tego co założyciel tematu pisze to jest na 1000001 % emkia ICS

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

Tak , otóż jest to M4A1 ICS :) Precke już kupiłem od Trzmiela , promyk , mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko .

 

Tymczasem dalej zastanawia mnie ta opcja , bo w zestawie górnego szkieletu GB jest m120 , a w opcji tuningu oferują m130

 

Skoro jednak mówicie że połączenie promyka z m120 da mi ok. 450 fps to chyba jednak ta opcja wydaje się być lepsza ,bowiem w 3 minuty mogę osłabić ją spowrotem do ~330

Edited by spoxter
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...