Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rączka selektora ognia


Recommended Posts

Witam, posiadam replikę AK-47 od Cymy model CM.048M.

 

Mam problem z selektorem ognia, mianowicie po przełączeniu na tryb "auto" chodzi pięknie ale po przełączeniu na tryb "single" po wystrzeleniu 2 kulek rączka selektora ognia przeskakuje do góry i załącza się tryb auto, albo blokuje się spust. Wydaje mi się, że jest to wina tylko i wyłącznie rączki. Jest zbyt słabo albo śle przykręcona, pytanie tylko jak ją dokręcić albo wgl jak ją ściągnąć bo ona jest na jakimś pinie albo bolcu, a nie jak w poprzednim modelu CM.036 pod zaślepkę jest śrubka.

 

I od razu pytanie jeśli replika wystrzeliwuje 2 albo 3 kulki na raz, to wina repliki czy magazynku ?

Link to post
Share on other sites

Mam problem z selektorem ognia, mianowicie po przełączeniu na tryb "auto" chodzi pięknie ale po przełączeniu na tryb "single" po wystrzeleniu 2 kulek rączka selektora ognia przeskakuje do góry i załącza się tryb auto, albo blokuje się spust. Wydaje mi się, że jest to wina tylko i wyłącznie rączki. Jest zbyt słabo albo śle przykręcona, pytanie tylko jak ją dokręcić albo wgl jak ją ściągnąć bo ona jest na jakimś pinie albo bolcu, a nie jak w poprzednim modelu CM.036 pod zaślepkę jest śrubka.

Nie jest pod zaślepką, więc weź kombinerki i nimi spróbuj odkręcić. Raczej winą samej rączki nie jest to, że Ci się podnosi do góry, a bardziej obstawiałbym na zębatki selektora.

 

I od razu pytanie jeśli replika wystrzeliwuje 2 albo 3 kulki na raz, to wina repliki czy magazynku ?

Komory lub gumki HU.

 

Pytanie, masz na nią gwarancję czy nie?

Edited by Antek6
Link to post
Share on other sites

Tak, jest na gwarancji

 

 

Edit:

 

Ci z serwisu po mailu do nich, kazali sprawdzić replikę na stokowym magazynku czy też się tak robi, raczej nie z tego co zauważyłem muszę jeszcze postrzelać z niego, a co do rączki napisali, że jeśli problem będzie się powtarzał jakiś czas to mam do nich replikę odesłać.

Edited by Hakenbusz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...