Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bateria i ładowarka


Recommended Posts

1. zapytaj się w sklepie czy aku będzie pasować do kolby FSa.

2. mam tę ładowarkę - BCH001 - 3-ci rok i w końcu odmówiła posłuszeństwa. Za taką kasę radze zainwestować w TO

3. przy zakupie BCH001 musisz zainwestować w przejściówkę na wtyk Large do aku. Nie ma go w zestawie.

Tyle ode mnie.

Link to post
Share on other sites

1. zapytaj się w sklepie czy aku będzie pasować do kolby FSa.

2. mam tę ładowarkę - BCH001 - 3-ci rok i w końcu odmówiła posłuszeństwa. Za taką kasę radze zainwestować w TO

3. przy zakupie BCH001 musisz zainwestować w przejściówkę na wtyk Large do aku. Nie ma go w zestawie.

Tyle ode mnie.

odnośnie 3 punktu:

w opisie pisze ze jest wtyk large?

Link to post
Share on other sites

Wtyki i tak jest dobrze wymienić, np.coś w tym stylu:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_251&products_id=6015&name=Element_-_Zestaw_Wtykow_T-Connector

 

Ad.1 Batka nie koniecznie musi pasować, np.w M14 Cymy wchodzi large 8,4 a 9,6 bez przeróbek już nie. Zapytaj w sklepie, warto sprawdzić.

 

Ad.2 Są już lepsze ładowarki przy zbliżonej cenie, BCH001 lubi kaprysić. Któryś z kolegów podał powyżej linka do w miarę przyzwoitej.

Link to post
Share on other sites

Mam BCH001, ta ładowarka ma swoje humory. Raz rozładowuje dłużej niż ładuje (ok.6 godzin, bateria po 6 midach), raz rozładowywuje 20 minut. Jest jedna rzecz która mnie i kolegów bardzo wkurza, przy ładowaniu robi : bzzp... bzzp... bzzp .Niezależnie czy jest to wersja z naklejką batimexa czy kalashnikov'a. Owszem naładuje lecz za niewiele większe pieniądze można mieć lepszą ładowarkę.

Edited by Damianosky
Link to post
Share on other sites

Wtyki i tak jest dobrze wymienić, np.coś w tym stylu:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_251&products_id=6015&name=Element_-_Zestaw_Wtykow_T-Connector

 

Ad.1 Batka nie koniecznie musi pasować, np.w M14 Cymy wchodzi large 8,4 a 9,6 bez przeróbek już nie. Zapytaj w sklepie, warto sprawdzić.

 

Ad.2 Są już lepsze ładowarki przy zbliżonej cenie, BCH001 lubi kaprysić. Któryś z kolegów podał powyżej linka do w miarę przyzwoitej.

Jeżeli chodzi o baterie to dzwoniłem do sklepu i jednak polecili mi 8,4 nie dlatego że mniejsza tylko poprostu były przypadki że przy 9.6 silnik dostawał takiego momentu obrotowego że mieliło zębatki (gdzies o tym czytalem na forum) ale to pewnie tez zalezy od modelu ale skoro sie zdażaja takie rzeczy to wezme ta 8.4 ale 3000mAh firefoxa

A nad ładowarką to pomyśle jeszcze .

Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...