Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gearbox nie dział


Recommended Posts

Witam

Mam m4a1 pj. Problem polega na tym, że po podłączeniu baterii 8.4 gerabox nie działa. Jast takie wrażenie jakby silnik nie miał siły zakręcić zębatkami, więc postanowiłem rozkręcić gearboxa ale nic tam nie znalazłem. Co może byc przyczyną? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry wielkie dzięki :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

próbowałem właśnie silnik podpiąc bezpośrednio pod batke ale walło iskrami jakby się zwarcie zrobiło( nie pomiliłme plusa z minusem) ale przeczyszcze te stylk. jaśli ma ktos jakies inne propozycje to pisac zależy mi na czasie

Edited by Qulav
Link to post
Share on other sites

To wina układu elektrycznego.

Nie wiem jak to wszystko wygląda u ciebie ale to może być wina tylko batki, styków, okablowania, lub silnika.

Jeżeli batka jest stara, chińska lub źle traktowana to może po prostu nie wyrabiać i należy ją wymienić, najlepiej sprawdź na jakiejś innej batce. Jeśli to nie pomożę to sprawdź te styki, jeżeli są osmolone lub uwalone smarem to może być przyczyna. Wyczyść je lub http://wmasg.pl/pl/articles/show/2171 . Zależy czy byłyby spalone czy brudne. Gdy nawet to nie pomoże to idź do najbliższego elektrycznego i kup za kilka zł kable głośnikowe, zainstaluj w replice. i kiedy to nie pomoże wtedy będzie to definitywnie wina silnika, i najlepiej będzie zakupić nowy w tym wypadku.

Edited by grennos
Link to post
Share on other sites

próbowałem właśnie silnik podpiąc bezpośrednio pod batke ale walło iskrami jakby się zwarcie zrobiło( nie pomiliłme plusa z minusem) ale przeczyszcze te stylk. jaśli ma ktos jakies inne propozycje to pisac zależy mi na czasie

 

Podłączenie w silniku kabli na odwrót nie spowoduje zwarcia, tylko silnik będzie się kręcił w drugą stronę :) (zamienienie biegunów)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...