Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spust działa pod koniec możliwości naciśnięcia


Guest konrad2271

Recommended Posts

Guest konrad2271

Cześć, mam problem ze 'spustem' (w'*' ponieważ nie wiem czy jest to wina spustu, prawdopodobnie nie). Gdy naciskam spust na 10% nic sie nie dzieje (nie ma ciągnięcia sprężyny, po prostu nic nie reaguje) tak samo na 20% 30% ... 95%. Pod sam koniec replika zrywa się i normalnie wystrzela. Mam dziwne poczucie że zębatki się zjechały... I tutaj pytanie do was, jak wy myślicie? Czego jest to wina? I ile by kosztowała naprawa. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

To wina styków najprawdopodobniej,

albo są źle dogięte(z czasem się odgięły) albo po prostu jeden(lub dwa) styki pękły i nadłamała się końcówka.Powodem może być też smar na stykach lub lekko przypalone(w tym przypadku wystarczy spiłować przypaloną warstwę, ale to rozwiązanie tymczasowe) albo przepalone styki na amen.

rozwiązania są dwa. Kupić nową kostę stykową z okablowaniem albo

http://wmasg.pl/pl/articles/show/2171

W każdym razie na przyszłość polecam zamontowanie mosfetu, to unieśmiertelnia styki.

Edited by grennos
Link to post
Share on other sites
Guest konrad2271

Dobrze ;), ale ja mam jeszcze pytanie, jak bym się już bawił z kablami to chciał bym wymieniać kable na głośnikowe. Ale jest problem, okablowanie przechodzi przez gearboxa :(. Dało by radę poprzecinać kable przy gearboxie, i zostawic kawałki w środku? A poza gearboxem puścić głośnikowe? Btw jest jakiś poradnik jak wymienić kable na głośnikowe? Dzięki...

Link to post
Share on other sites

To wtedy nie bedzie mialo najmniejszego sensu. Poza tym zeby naprawic kostke sytkowa musisz otworzyć GB. Jeśli boisz sie to zrobic sam to daj to do zrobienia kumus kto się na tym zna. Co do samej wymiany to nie ma filozofi. Patrzysz jak biegną stare i tak samo ukladasz nowe. W miejsce starych lutujesz nowe kable. Miejsca będziesz mial na kable o przekroju 1 mm^2.

Link to post
Share on other sites

:bialaflaga:

Zlituj się człowieku!

Kostka stykowa jest w gb tylko i wyłącznie, wymiana kabli na głośnikowe bez rozbierania gb nie ma najmniejszego sensu(chyba że jesteś czarodziejem, ale nie jesteś)

żeby naprawić ten słabo działający spust MUSISZ rozkręcić gb i przestań się pytać o rzeczy oczywiste, zacznij używać mózgu i szukajki !

Link to post
Share on other sites

Również mam taki problem!!

Zobacz:

Witam,

 

Mam problem z moją mp5-tką otóż zacina mi się gdy strzelam na Auto a ,w ogóle to nie strzelam bo nie idzie..oddam strzał wylecą 2-3 kulki i?? ...tnie się i znowu muszę nacisnąć spust i ciągle tak samo..więc wale na semi ale tez się czasem tnie odgłos jest taki "try" :hahaha: . Hmmm czego to może być powodem co mam wymienić?? Zębatki,spust,tłok??

 

Prosze o odpowiedz, :icon_razz2:

 

Pozdro,

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...