Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wiem, że estetycznie odpadnę. Że porywam się z motyką na słońce. Ale, jako że miewam chore pomysły, wpadł mi do głowy taki plan:

 

-Zakup cm.042 WYKONANE

Próba przerobienia go pod RKM. Dłuższa lufa, dwójnóg, tuning do ok. 500fps i niezły ROF, najlepiej na LiPo.

 

-Wykonanie dłuższej lufy zewnętrznej WYKONANE

Lufa zewnętrzna długości 593mm. Średnica jak w oryginale, jedyna różnica to długość. Lufka precka podejdzie 590. I tu pierwsze pytanie - jaka? KM - Head, Systema, Guarder? Chodzi mi o najlepszy stosunek cena/jakość.

 

-Zakup dwójnogu WYKONANE

Oryginał od RPK, drogo było, ale jak mus, to mus.

 

-Tuning mocowy JESZCZE NIE

Pytanie do was. Co? Chodzi o wszystko, byle jak najsłabszą sprężynę. Jaka firma? Co dokładnie?

 

-Zwiększenie ROF JESZCZE NIE

To również. Silnik, zębatki, batka? Ale jakie? Batka to na 100% LiPo 11.1, GE Power 15C, ładowarkę mam (Accucela 6), a LiPo to, bo mam 7.4 tej firmy, i jest spox. Ale jaki silnik i zębatki?

 

Ogólnie nie zależy mi na wyglądzie, bi i tak zakupię jakiś tłumik i ubiorę wszystko w GHILLE, dodam koli itp., ma to być broń szybkostrzelna, która będzie w stanie być cicha. Może jestem nienormalny, parę osób mi to już mówiło, ale je chcę i proszę was o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Kup porządnego modelarskiego li-pola. Najlepiej ponad 2500 mAh i 30+C

Jak ma być ciche wrzuć m130 + bore-upa guarder/systema będzie te 500 fps.

Zębatki zostaw stockowe. Silnik- zależy co rozumiesz przez dobry rof;)

Lufa: Z droższych promyk, z tańszych systema.

Link to post
Share on other sites

Ten LiPo'l to z deka mocny... Rof... Może 20+, nie znam się na tyle... A ile ma np. stock cm.041? Ok. 10, jakoś tak? Bo jeśli z 10, to 20 spoko mi wystarczy. A miodnie by było z 27-30... :wub: Z tym wszystkim bym się w 1200zł chciał zmieścić... Da się?? A, może mosfet? Te z regulowanym ROF'em mi się marzą... Wyciszona głowica tłoka? I jaki tłumik by skapnął... Nie liczy się wygląd, bo to wszystko będzie pod GHILLE.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...