Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa, rączka transporowa L119A1 (Diemaco C8 SFW) - AEG


Recommended Posts

Cześć.

 

Od jakiegoś czasu poszukuję luf będących repliką tych w karabinku L119A1 (brytyjskiej odmiany C8).

Z tego co się zorientowałem produkują takie dwie firmy, ARMY CODE w cenie około 99 USD oraz PRO-ARMS (? co do firmy).

 

AC nieustannie wyprzedane, natomiast drugi producent oferuje wersje AEG oraz GBB, oczywiście AEG wyprzedane :)...

Czytałem też gdzieś, że DEEP FIRE robi taką lufę, ale niestety (dla mnie) także do GBB.

 

Pytanie gdzie kupić takie cacko do AEGa lub, Czy istnieje możliwość zakupu GBB (one są skręcane jakby z 2 części, front jest taki sam, dopiero część łącząca się z body jest inna) i po prostu przykręcenie tej "stylowej" do końca lufy (od strony body) od M4A1 KWA i G&P?

 

Co do rączki to pobieżne poszukiwania na Google podobnie dały marne rezultaty. Trochę to dziwne biorąc pod uwagę, że M4 jest modelem w świecie airsoftu mocno rozpowszechnionym i części do nich jest od groma...

 

No i można przeczytać wile wątków o L119A1 gdzie ludzie mają zbudowane takie repliki, czyli skądeś te części biorą.

Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...