Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka przeciwodłamkowa fleckatrn i inne sprzety.


Guest extremateria

Recommended Posts

Guest extremateria

Witam po raz kolejny. Nie czesto mam okazje pisac, gdyz wmasg sam w sobie jest ogromna skarbnica wiedzy. Czasem po wyszukaniu czegos, dostaje pelno wyszukan, ktore przegladam, a zarazem czytam.

 

Dzis zakupilem sobie mundur BW z demobilu. Z poczatku chcialem wzrorowac sie na USA, jednak watek ekonomiczny wzial gore. Strace oczywiscie punkty do lansu, ale za to bede mogl wiecej zainwestowac w bron. Kontynuujac, bede teraz wzorowal sie na BW. Stad tez moje pytanie, a wlasciwie kilka. Z allegro bede miec oprzyrzadzenie BW jakies tam (szelki, pas, na chlebak, na saperke i cos jeszcze), do tego pokrowiec na helm (ktorego nawet nie mam). Czy mozna to oprzyrzadowanie wpakowac pod kamizelke (wydaje mi sie, ze tak)? Kolejne pytanie odnosi sie do samej kamizelki. Znalazlem TUTAJ, jak i TUTAJ. Gdzie lepiej kupic, niestety ani tu, ani tam nie chca pokazac mi zdjec faktycznych, wiec zakup bedzie ryzykiem. Moge jedynie wierzyc temu co pisze. Byc moze mozna te kamizelki dostac gdzie indziej, lecz ja niestety nie wiem gdzie. Czy te kamizelki maja rozmiar jakis, czy ogolnie "fit all sizes".

 

Nastepna wazna dla mnie sprawa to helm. Chcialbym aby to byl Fritz, lub cokolwiek Niemcy uzywaja. Czy np. cos takiego zwanego Schubert byloby wyborem wlasciwym? W przeciwienstwie do munduru, tutaj wchodza w gre wieksze pieniadze, jakosc ma rowniez wieksze znaczenie.

 

Na koniec pozostawilem google, tudziez cos podobnego. Posiadam wade wzroku, co nie pozostawia wplywu na moje zycie ogolnie. Nie ma mozliwosci abym brac udzial w strzelankach ASG bez okularow (lub szkiel, ktore mam po innych okularach), gdyz moge stanowic zagrozenie dla innych. Potrzebuje googli, ktore mialyby mozliwosc "dolaczenia" szkiel korekcyjnych.

 

To na tyle, dziekuje za przeczytanie, i ewentualne odpowiedzi.

Edited by extremateria
Link to post
Share on other sites

Dodatkowo powiem Ci że wzorowanie się na BW wcale tanie nie jest. O ile sam podstawowy zestaw jest dość tani to już cała reszta, oj nie bardzo.

Ładownice do G36 - porządne, a nie bardziewne MilTeci - to wydatek rzędu 70 zeta od sztuki, za Heim`y.

Poza tym tego oporządzenia nie można wpakować pod kamizelkę - nie da się, pas ma być nad biodrami.

Kamizelkę przeciwodłamkową tez sobie odpuść - zbędny bajer, ciężkie to nie wygodne i poza zbednym cięzżarem nic Ci nie da.

Co do reszt poczytaj tematy które zapodał Brenten.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...