Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam. Otóż zakupiłem sobie moją drugą replike, tym razem chinola i chciałbym go xtuningować. Ale potrzebuje pomocy. Poprzednią replike miałem od KA i nie otwierałem gearboxa. a teraz postanowiłem kupić sobie chinola i zagłębić wiedze w gearboxie. Do rzeczy xD

posiadam SCARa od BOYI. Otóż chce założyć bore upa

precke

i gumke

wszystko na sprężynie M120 lub M130, co powinienem jeszcze wymienić? Szkielet gearboxa wzmocniony? Jakiej firmy? prowadnice sprężyny? jakie łożyska, jakiej średnicy? Silnik? Zębatki? mam baterie firefoxa 9.6 V dla większych informacji.

 

Bardzo proszę bez zbędnych komentarzy.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam tego BoreUpa i niestety musiałem go doszczelnić, bo uszczelka na głowicy tłoka to porażka zupełna. Stockowe zęby powinny wytrzymać bez problemu sprężynę M120, łożyska 7mm z tworzywa to wypadałoby je wymienić na metalowe. Dobrze też byłoby wymienić prowadnicę sprężyny na metalową (nie pamiętam jaka jest w stocku) Co do precki nie wypowiem się bo nie miałem nigdy Systemy a w SCARze mam Promyka 300mm i daje radę. Stockowa komora hopup ma tendencję do brania dwóch kulek na raz na niektórych gumkach (np. guarderach). Ja używam zielonej G&G i jest ok, w sumie żeby to wszystko dobrze działało to trzeba poświęcić tej replice sporo czasu i kombinowania, ale da się to doprowadzic do stanu uzywalności. Wyjmowanie Gearboxa z body to za pierwszysm razem jest horror, proponuję poszukać jakiegoś videoporadnika jak to dobrze zrobić. Sam gearbox to praktycznie standardowa V2 pozbawiona z przodu takiego kółka gdzie w M4 wchodzi zatrzask magazynka.

Edited by Daysleeper
Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...